Profil Użytkownika

Łuszczyca – wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Rodzaj: Artykuł

Łuszczyca jest chorobą skórną, która dotyka nawet pięciu procent całej populacji. Oczywiście może mieć u poszczególnych osób nieco inny przebieg, inne może być też nasilenie objawów. Czym jest łuszczyca i jak sobie radzić, gdy dopadnie nas ta przypadłość?

Supresanty apetytu: skuteczna metoda odchudzania, gdy wciąż chce Ci się jeść

Rodzaj: Artykuł

Próbujesz schudnąć, ale każda dieta kończy się atakiem  apetytu i efektem jo jo? Próbujesz liczyć kalorie, ale nie możesz się oprzeć podjadaniu między posiłkami. Masz  wrażenie, że przez cały czas chce Ci się jeść i nie potrafisz sobie z tym poradzić? Na tego rodzaju zaburzenia łaknienia najlepiej pomogą naturalne supresanty apetytu.

Trądzik młodzieńczy a makijaż: poradnik dla każdej nastolatki

Rodzaj: Artykuł

Jeśli jesteś nastolatką to na pewno interesuje cię makijaż i chętnie eksperymentujesz z kosmetykami.  Dla okresu dojrzewania typowy jest także trądzik młodzieńczy. Jeśli masz wątpliwości, czy trądzik wyklucza makijaż oraz chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób go zamaskować, koniecznie przeczytaj ten artykuł .

Czy głodówka jest dobra na odchudzanie?

Rodzaj: Artykuł

Wydaje się, że by schudnąć trzeba jeść mniej. Niektórzy traktują to radykalnie i dochodzą do wniosku, że najlepiej nic nie jeść. Czy jednak rzeczywiście głodówka to dobry sposób na odchudzanie? Dowiedz się więcej o głodówkach i ich stosowaniu w naszym poradniku. Zapraszamy do lektury.

Profil

JBmedia

Ekspert
Napisz wiadomość
Artykułów:
212
Kod partnerski:
/p:15601

Data urodzenia:
2030-02-04
Dołączył:
2010-08-01 23:21:36

Ostatnie logowanie:
10-08-2013