Nie stać Cię na tanie perfumy! Markowe perfumy to większy wydatek, ale warto w nie zainwestować, ponieważ starczają na dłużej.   

Data dodania: 2013-12-30

Wyświetleń: 2150

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tanie, a markowe perfumy

Przewaga perfum markowych nad tymi tanimi wcale nie ogranicza się jedynie do ceny, jak się powszechnie uważa. Przede wszystkim, należy odróżnić perfumy tanie, które są szybko wytwarzane oraz te, które są udoskonalane przez lata. 

Uzyskać ten sam zapach jest dość łatwo, natomiast uzyskanie jego trwałości to coś dużo trudniejszego. Wystarczy trochę ekstraktów kwiatowych, alkohol i średnio sprawny nos, aby stworzyć zapach. Tym właśnie różnią się tanie perfumy od tych markowych, które są, niestety, dużo droższe.

Kolejną dużą różnicą jest głębia zapachu. Chodzi o to, że w markowych oryginalnych perfumach wyróżniamy różne nuty głowy, serca oraz nuty bazowe. Każda z tych grup rozwija się w różnym czasie, co ma wpływ na ich trwałość.

Konstrukcja zapachu markowych perfum nigdy nie jest płaska. Oznacza to, że ich zapach zmieniają się w czasie.

Najpierw pojawiają się nuty najbardziej lekkie, które po chwili ustępują miejsc kolejnym, aż do wykształcenia się najtrwalszej formy zapachu, która trwa przez resztę dnia albo i dłużej.

Markowe perfumy są też bardziej wydajne i wie o tym każdy, kto choć raz ich używał. Zapach jest trwalszy i przez to same perfumy są bardziej wydajne.

Cena markowych perfum.

Markowe oryginalne  perfumy są drogie. Koniec kropka. Jest to towar luksusowy, ale możemy zaoszczędzić trochę pieniądzy, kupując  perfumy w perfumerii internetowej, w której ceny są niższe od sklepowych o nawet 50%.

Tak zwane tanie perfumy kosztują około 30 zł 50ml i starczą na jeden miesiąc, a markowe perfumy o wielkości 50ml kosztują jakieś 150 zł. Starczają na około 5 miesięcy.

Widać, że cena markowych luksusowych perfum jest taka sama jak tych najtańszych, a walory zapachowe dużo lepsze. Świat luksusowych perfum ma swój niepowtarzalny klimat, któremu nie sposób się oprzeć. Naprawdę warto dołączyć do elitarnego klubu markowych perfum.

Czy warto kupować tanie perfumy? Pokochaj siebie i odnajdź swój zapach!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena