Nasza skóra już woła o ratunek. Jest po zimie przesłuszona i pozbawiona blasku. Za półtora mieisiąca przyjdzie wiosna. Wraz z wiosną zawitają również piękne ciepłe promienie słoneczne. Już dziś zacznij przygotowywać skóra aby był piękna i błyszcząca.

Data dodania: 2011-02-03

Wyświetleń: 1715

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Doskonale wyglądająca skóra, rozświetlona twarz o zdrowym kolorze, gładka i elastyczna cera - to dążenia ludzi nowoczesnych i zadbanych. Mikrodermabrazja diamentowa, dostępna w ofercie salonów urody, jest zabiegiem spełniającym oczekiwania wszystkich tych, którzy chcą wyglądać świeżo i emanować blaskiem, a jednocześnie pozostawać aktywnym i nie tracić czasu na niezwykle kosztowne, czasochłonne, często niekomfortowe i nie zawsze efektywne zabiegi chirurgiczne. Stosowanie mikrodermabrazji  gwarantuje, że po trwającym zaledwie godzinę zabiegu natychmiast wracamy do normalnego trybu życia, nie rezygnując z pracy i codziennych zajęć. 

Efekty widoczne są niemal od razu. Już po pierwszym razie skóra i cera są w znacznie lepszej kondycji. Miarą skuteczności mikrodermabrazji jest zadowolenie klientów. Bardzo często jest tak, że każdy, kto choć raz skorzystał  z usługi,  od tej pory korzysta z niej cyklicznie. Zabieg polega na stopniowym złuszczaniu naskórka za pomocą głowicy pod  wysokim ciśnieniem z końcówką pokrytą kryształkami diamentu. Płynna regulacja ciśnienia pozwala dostosować głębokość zabiegu do każdego typu i segmentu skóry. Z powodzeniem stosowana jest przy wrażliwej, płytko unaczynionej skórze, jak również u osób nietolerujących peelingów chemicznych. Mikrodermabrazja jest jedną z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod likwidacji przebarwień, blizn, zmarszczek, rozstępów,  łojotoku i nadmiernych rogowaceń naskórka. Stosowana regularnie, z czasem daje coraz lepsze efekty i pozwala je długotrwale utrzymać. Najczęściej wymieniane przez klientki zalety zabiegu to:

-Efekt wygładzenia i spłycenia zmarszczek

-Odmładzona i rozświetlona skóra

-Plamy i przebarwienia jaśnieją lub zostają całkowicie wyeliminowane

-Zmniejszenie zmian trądzikowych, łojotoku i zaskórników

-Zdrowy kolor skóry, bardziej gładka i elastyczna cera

Licencja: Creative Commons
0 Ocena