Dobór odpowiedniego zapachu to niełatwe zadanie. Szczególnie, jeśli w grę wchodzą perfumy dla pań. Zastosowanie się do kilku wskazówek może nam znacznie ułatwić wybór. 

Data dodania: 2011-08-11

Wyświetleń: 1756

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Bardzo często borykamy się z problemem, co kupić swemu lubemu na urodziny, gwiazdkę bądź kolejną rocznicę ślubu. Przemierzając kolejne kilometry w galeriach handlowych napotkamy ogrom ciekawych okazji. Krawaty, spinki do mankietów, kapelusze – jeśli się dobrze zastanowić, to szafa jest już pełna tych akcesoriów.

Dlatego ciekawym rozwiązaniem mogą być jego ulubione perfumy. Jest to bardzo elegancki, a zarazem praktyczny prezent. Oczywiście, wizyta w takim miejscu jak perfumeria, mija się z celem jeśli nasz mężczyzna ma ciągle pełen flakon swojego ulubionego zapachu. Warto więc dyskretnie sprawdzić, czy buteleczka z zapachem ma się ku końcowi.

Jak dobrać odpowiedni zapach? Perfumy męskie to bardzo szeroka dziedzina. Dlatego też nie eksperymentujmy. Najlepiej sprezentować dobrze znany i wykorzystywany przez obdarowywanego perfum.

Podobny problem mają mężczyźni. Ilość pozycji w dziale "perfumy damskie" może powalać. Dobra rada dla panów! Na zakupy do perfumerii zaciągnijmy najlepszą przyjaciółkę naszej kobiety. Bo kto wie lepiej, jakie perfumy damskie są dzisiaj w modzie. Jednocześnie możemy być pewni, że partnerka przedwcześnie dowie się, co będzie prezentem „niespodzianką”. Cóż, taka już kobieca natura. Ale przynajmniej mamy pewność, że prezent będzie trafiony, a nie powędruje do lamusa.

Dobór perfum, niezależnie od tego czy są to perfumy męskie czy damskie, to bardzo trudne zadanie. Jeżeli sami nie ‘siedzimy’ w temacie, to warto poprosić o opinię kogoś, kto się zna i podzieli się dobrą radą.  

Licencja: Creative Commons
0 Ocena