Wiele firm, nawet tych jednoosobowych potrzebuje różnych narzędzi. Jednym z nich są sprężarki, które nazywa się także kompresorami. Wiadomo do czego służą, ale jak wybrać tę najlepszą? Którego dostawce warto obdarzyć zaufaniem? O tym w poniższym tekście. 

Data dodania: 2011-11-04

Wyświetleń: 1165

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Prowadzisz własną firmę remontowo-budowlaną? Jeżeli tak, to pewnie korzystasz z wielu narzędzi, w tym i sprężarek. Ci, którzy siedzą w biznesie od dawna wiedzą, że warto stawiać na sprawdzonych, renomowanych dostawców. Dlaczego? O tym poniżej.

W przypadku sprężarek, wybór właściwej firmy jest trudny. Powstaje coraz więcej przedsiębiorstw specjalizujących się w dostarczaniu kompresorów oraz świadczeniu dodatkowych usług w ich zakresie, m.in. serwis sprężarek, dostawa części zamiennych etc.

W każdym bądź razie, należy dobrze sprawdzić potencjalnych dostawców. Jak to zrobić? Można poszukać informacji i opinii w Internecie. To najłatwiejszy sposób, ale jednak nie najlepszy. Dużo lepszym rozwiązaniem jest samodzielna analiza rynku. Warto sprawdzić które firmy korzystają z tych rozwiązań i czy są zadowolone ze sprężarek danej firmy.

Kompresory to jeden z tych produtków, przy zakupie których warto sugerować się ceną. Oczywiście bez przesady, ale zwykle drożej znaczy lepiej. Jeżeli wydamy nieco więcej grosza, to z pewnością zyskamy pewność dobrego narzędzia a także kompetentną obsługę posprzedażną. Serwis sprężarek zakupionych u danego dystrybutora nie będzie problemem, gdyż będzie nam go gwarantować stosowna umowa.

A czy kupować sprężarki używane? Oczywiście, że tak. Jednak z pewnym zastrzeżeniem. Często są one już po gwarancji, więc ewentualny serwis czy wymiana części eksploatacyjnych może okazać się dodatkowym, sporym kosztem. Dlatego warto zastanowić się, która z opcji może być dla nas bardziej opłacalna w długim okresie czasu. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena