Kolejna rocznica ślubu, a Ty znowu nie wiesz co sprezentować swojej drugiej połówce? Kolejne kolczyki czy perfumy mogą okazać się niezadowalającym podraunkiem. Dlatego warto rozejrzeć się za czymś innym. Może bielizna? Jeżeli dobrze wybierzesz, to być może będzie to idealny prezent. 

Data dodania: 2011-11-04

Wyświetleń: 1573

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tak, ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Kolejne urodziny, imieniny lub rocznica związku? Znowu trzeba wykazać się kreatywnością i sprawić swojej ukochanej oryginalny prezent. Jeżeli nie mamy absolutnie żadnego pomysłu, to warto zastanowić się nad zmysłowym kompletem bielizny. Żeby nie strzelić ‘gafy’, warto wcześniej przeprowadzić mały rekonesans.

Pytanie ‘dlaczego?’ byłoby głupim pytaniem. Przecież wiadomo, że nie możemy kupić byle biustonosza. Bielizna jako prezent, musi być zakupem przemyślanym. Jednak co my, panowie możemy o tym wiedzieć skoro całe życie kupujemy sobie trójpaki bokserek? Nie wiele. Ale od czego mamy przyjaciółki naszych żon?

Warto poprosić o pomoc taką osobę, gdyż chyba nikt nie wstrzeli się lepiej w gusta naszej partnerki, niż jej najlepsza przyjaciółka. Wskaże nam ona miejsca, gdzie powinniśmy szukać a także doradzi co jest teraz na topie. Bez niej, prawdopodobnie zginęlibyśmy w masie krojów, kolorów i wzorów. Co prawda, nawet jeżeli poprosimy o dyskrecję, to możemy być pewni, że nasza luba dowie się co ’knujemy’ za jej plecami. Prezent nie będzie więc niespodzianką, ale z pewnością w pełni ucieszy obdarowywaną.

Pamiętajmy o odpowiednim rozmiarze! Tu przydaje się umiejętność słuchania. Nieraz podczas wspólnych zakupów usłyszymy co nieco na ten temat. Warto więc skupić nieco swoją uwagę, nawet podczas nudnej wizyty na dziale bielizny damskiej.

A dlaczego bielizna jest tak dobrym prezentem? Jeżeli wykażemy się i kupimy coś bardzo seksownego, to może to pozytywnie wpłynąć na wspólne życie sypialniane. A myślę, że to jest najwspanialszy prezent dla obojga. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena