Profil Użytkownika

Do jakiego typu kobiecej urody należysz?

Rodzaj: Artykuł

Każda kobieta jest piękna - to niezaprzeczalny fakt. Nie da się jednak ukryć, że wygladamy zupełnie różnie. Cechy, które dziedziczymy, nadają nam określony wygląd, który można zakwalifikować do jednego z czterech typów kobiecej urody.

Typy sukien ślubnych

Rodzaj: Artykuł

W dniu ślubu każda Panna Młoda chciałaby olśnić wszystkich swoim wyglądem. Jednym z najważniejszych elementów jej wizerunku jest suknia ślubna. Każda kobieta może wyglądać w niej jak księżniczka pod warunkiem, że dobierze odpowiedni do swojej figury fason.

Dbaj o włosy!

Rodzaj: Artykuł

Każdy rodzaj włosów wymaga pielęgnacji. Bez tego włosy będą zniszczone i matowe. Poniżej porady, co zrobić by nasze włosy były ozdobą a nie udręką.

Fototypy skóry

Rodzaj: Artykuł

Wyróżnia się sześć fototypów skóry. Fototypy od I do IV występują wśród rasy białej. Rasa żółta w większości reprezentuje typ V, natomiast ludzie rasy czarnej mają fototyp VI.

Typy kobiecych figur

Rodzaj: Artykuł

Każda z nas różni się wyglądem, stylem bycia czy charakterem. Każda z nas ma również określony typ figury. Po części zawdzięczamy go genom. Jednak to jak będziemy wyglądać najbardziej zależy od naszej diety i sposobu ubierania się.

Profil

Hubert Pieszak

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
20
Kod partnerski:
/p:19702

Data urodzenia:
1988-10-24
Dołączył:
2011-03-28 21:59:43

Ostatnie logowanie:
22-11-2011