Sezon wiosna/lato to najlepszy czas dla miłośniczek białych ubrań. Białe sukienki, spodnie i białe zwiewne koszulki idealnie sprawdzają się w gorące i pełne słońca dni. 

Data dodania: 2018-07-06

Wyświetleń: 613

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak dobrać bieliznę do białych ubrań?

Cieliste bezpieczeństwo

Ale, zanim założysz białe ubrania, trzeba zastanowić się, jaką bieliznę wybrać, aby czuć równie wygodnie, co komfortowo. Biel to kolor, który jest modny każdego lata. Dzięki dodaniu go do stylizacji, całość zyskuje na lekkości, ale nie musi wcale tracić na elegancji. Jeśli nie chcesz popełnić stylistycznego faux pas, najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest nabycie przynajmniej jednego kompletu bielizny – biustonosza i majtek – w kolorze cielistym, maksymalnie zbliżonym do koloru twojej skóry. Pamiętaj, aby zestaw był wykonany z gładkiego materiału, bez zbędnych przeszyć i dodatków (koronki, tasiemki, falbanki itp.). Taki zestaw będzie jak Twoja druga skóra i pozwoli Ci bez cienia obaw założyć każdą białą odzież. Co więcej, wielu producentów odzieży uważa, że gładka cielista bielizna jest nawet bardziej przyjazna dla zachowania dobrej kondycji odzieży, niż biała bielizna.

Biel w akcji

A jeśli nie masz w tej chwili bielizny w kolorze swojej skóry? Podczas wyboru białej odzieży, weź również pod uwagę grubość materiału z jakiego jest uszyta. Możesz wykonać prosty test: podłóż pod materiał swoją dłoń lub inny materiał – jeśli przebija kolor to masz pewność, że i Twoja bielizna będzie się odznaczać. Jeśli zaś materiał jest dość gruby i nie widzisz prześwitów, to możesz spokojnie skorzystać z ulubionej białej bielizny. Pamiętaj, by wybrać bieliznę dobrej jakości, najlepiej polskich producentów. Ich bielizna jest tańsza i jednocześnie trwała.

Nie zapominaj!

Na koniec jeszcze jedna rada. Tym, o czym nigdy nie powinnaś zapominać jest również dbałość, aby bielizna była dobrana do Twojej sylwetki i nie była ani za mała, ani za duża. Zarówno kształt majtek, jak i fason stanika może podkreślić lub zatuszować pewne cechy Twojej figury – wykorzystaj tę możliwość. W pierwszym przypadku będzie Ci ciasno i zyskasz zbędne fałdki, a w drugim możesz mieć problem z utrzymaniem bielizny we właściwym położeniu. A biel – choć piękna – jest bezwzględna i łatwo ujawnia wszelkie mankamenty. Wybieraj zatem białe ubrania o lekko luźnym kroju tzw. oversize. To pozwoli ukryć pewne mankamenty.

 
Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena