Profil Użytkownika

Tabletki na odchudzanie

Tabletki na odchudzanie

Dla wielu osób walka ze zbędnymi kilogramami jest straszną katorgą. Większość nie jest w stanie wytrzymać nawet kilku dnia na drastycznych głodówkach. Części udaje się dotrwać do końca, jednakże zaraz po zakończeniu kuracji powracają do dawnych nawyków żywieniowych, rezultatem czego jest efekt jo-jo.

Laser na cellulit

Laser na cellulit

Cellulit to mało estetyczna przypadłość. I jak na złość dotyka przede wszystkim panie (mężczyźni z cellulitem należą do rzadkości), czyli osoby, którym najbardziej zależy na wyglądzie, i które z powodu najmniejszej niedoskonałości wpadają w kompleksy. Walka ze skórką pomarańczową jest możliwa. 

Cellulit na udach

Cellulit na udach

Cellulit jest skórną przypadłością, z którą borykają się głównie kobiety (odsetek mężczyzn z cellulitem jest naprawdę znikomy). Nie da się ukryć, że grudki i nierówności nie wyglądają zbyt estetycznie, szczególnie na udach. 

Rozstępy u młodzieży

Rozstępy u młodzieży

Na rozstępy narzekają liczne osoby. Nie tylko panie otyłe, czy oczekujące na dziecko; z tym nieestetycznym defektem spotykają się coraz częściej i młode osoby. U nich wrzecionowate pasma są prawdziwym koszmarem, bo przecież jak można się podobać chłopakom, mając rozstępy na udach, czy brzuchu?

Profil

Iza Salamon

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
104
Kod partnerski:
/p:12494

Data urodzenia:
1996-01-01
Dołączył:
2009-07-27 17:48:42
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
05-08-2014