Profil Użytkownika

Co warto założyć w karnawale?

Rodzaj: Wiedza

W takim czasie jak karnawał zdecydowanie warto wyciągnąć z szafy wszelkie zjawiskowe sukienki, buty na szpilkach i modne kopertówki. Karnawał to czas zabawy, warto więc wybawić się do woli. Pytanie tylko... w czym?

Blogi o modzie wielką inspiracją

Rodzaj: Wiedza

Kiedyś osoby zainteresowane mogą miały do dyspozycji tylko nieliczne magazyny, potem moda zaczęła pojawiać się w telewizji, teraz prym wiodą blogi o modzie.

Eleganckie ściany domu

Rodzaj: Wiedza

Większość osób, które budują swój dom, skupiają się głównie na tym, aby był on piękny od wewnątrz, i czasem zapominają o tym, że warto sprawić, aby budynek robił wrażenie również od zewnętrznej strony.

Makijaż permanentny – historia pochodzenia

Rodzaj: Wiedza

Makijaż – to jedna z tych czynności, na które kobiety przeznaczają bardzo wiele swojego czasu. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż to właśnie starannie wykonany make-up pozwala kobiecie czuć się jeszcze bardziej kobieco i wyjątkowo atrakcyjnie.

Diagnozowanie i leczenie zawrotów głowy

Rodzaj: Wiedza

Zawroty głowy to zaburzenia równowagi objawiające się uczuciem ściągania na bok, kołysania, wirowania, unoszenia, spadania. Każdy człowiek może odczuwać tę nieprzyjemną dolegliwość w nieco innych sposób.

Profil

Małgorzata B.

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
74
Kod partnerski:
/p:13744

Data urodzenia:
1983-01-28
Dołączył:
2010-01-06 09:32:35
Telefon:
GG:
1815683
Miasto:
Lublin
Województwo:
Lubelskie

Ostatnie logowanie:
18-02-2014