Jesli nie wiesz jak poderwać dziewczynę, to mam dla Ciebie doskonałą informację. Oto trzy najczęściej popełniane błędy, które mogą sprawić, że dziewczyna Cie odrzuci.

Data dodania: 2011-04-07

Wyświetleń: 2570

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Ile razy nie potrafiłeś zrozumieć zachowania kobiety? Jeśli kiedykolwiek kobieta Cię odrzuciła, to na pewno zastanawiałeś się dlaczego tak się stało. Oto kilka bardzo ważnych zasad, które być moze nawet pomogą Ci uratować twój związek.

Nie są to skomplikowane zasady i nie musisz się zbytni przejmować, że trudno będzie Ci ich przestrzegać. Jednego możesz być pewien nie musisz się już bać odrzucenia bo oto przed tobą wiedza, która pozwoli Ci zdobyć każdą dziewczynę. Informacje, które znajdziesz w tym artykule są bardzo ale to bardzo ważne więc czytaj wszystko uważnie.

Błąd 1: Mężczyzna jest zbyt miły dla kobiety.

Nie ma chyba nic mniej interesującego dla kobiety niż mężczyzna, który jest zbyt miły. Co mam na myśli kiedy piszę, zbyt miłym facetem? Ilu znasz mężczyzn, którzy podlizują się kobiecie, żeby zdobyć jej zainteresowanie. Objawia się to po przez różne zachowania takie jak kupowanie prezentów czy mówienie komplementów. Być może Nawet ty sam zaliczasz się do tego typu mężczyzn i starasz się za wszelką cenę podlizać kobiecie.

Jeśli to robisz to mam dla Ciebie złą wiadomość. Popełniasz w ten sposób duży błąd, który koniecznie powinien być naprawiony. Wiem, że to może nie brzmi logicznie. Ale prawda jest taka, że bycie zbyt miłym facetem działa zniechęcając na dziewczynę. Nie możesz być zbyt miły.

Błąd nr 2: Przekonywanie kobiety do czegokolwiek.

Ten błąd jest ściśle powiązany z poprzednim. Wielu facetów myśli, że jeśli chcą przekonać dziewczynę, to powinni w jakiś sposób kupić jej zainteresowanie albo mówić jakieś wyszukane teksty na podryw. Objawia się to w różnoraki sposób. Kupowanie prezentów, szpanowanie samochodem, stawianie dirków zabieranie an drogie kolacje. Czy tego chcesz czy nie nie dasz rady tego dokonać.

Kobiecego zainteresowania w większości wypadków nie da się kupić. Twoja osobowość i humor to jedne z najlepszych rzeczy jakie możesz zaoferować kobiecie. To są cechy, których kobieta szuka w mężczyźnie, a nie kolejne prezenty czy pieniądze.

Błąd 3: Nie rozumienie kobiety.

Większość mężczyzn jakich znam nie ma pojęcia jak myśli kobieta i nie potrafi jej zrozumieć. Nie ma logiki w postępowaniu kobiet, które przez długie lata żyją z mężczyznami, którzy je krzywdzą i przez których są bardzo nieszczęśliwe. Często wiele zachowań kobiet jest zupełnie nie logicznych i nie zrozumiałych dla mężczyzny. Mam dla Ciebie bardzo ważne informacje. Kobiety nie myślą tak samo jak mężczyźni. Powiem nawet więcej. Kobiety myślą i czują zupełni inaczej niż faceci.

Prawda niestety jest taka, że wielka ilość mężczyzn zapomina o tym i wciąż narzekają na kobiety i mówią o nich negatywnie. Jak widzisz jest kilka błędów, których za wszelką cenę powinieneś unikać, jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę. Już niedługo przekonasz się na własnej skórze, że to o czym pisze wcale nie jest takie trudne. Gratuluje wiedzy, którą przed chwilą zdobyłeś, jeśli chcesz wiedzieć więcej, to odwiedź moją stronę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena