Już niedługo dowiesz się jak rozpoznawać czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana i czy w ogóle zauważa Twoją obecność. Zobaczysz, że to prostsze niż Ci się teraz wydaje.

Data dodania: 2011-04-24

Wyświetleń: 6068

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

No właśnie jak kobieta okazuje zainteresowanie facetem, który jej się podoba?

Może sobie z tego jeszcze nie rozumiesz, ale dziewczyna okazuje zainteresowanie facetem  na kilka róznych sposbów - nieświadomie i świadomie. Nieświadomie robi to, kiedy np. rozmawiasz z dziewczyną i bardzo ją to interesuje, przez co pochyla się do Ciebie stronę i zwraca swoje ciało w Twoim kierunku.

Świadome okazanie zainteresowania mężczyzną przez kobietę zwykle objawia się po przez proszenie o pomoc lub pożyczenie czegoś (nie pieniędzy). Kobieta może śmiać się histerycznie z nawet nie za bardzo śmiesznych żartów. Wachlarz kobiecych technik jest bardzo duży, a granie zazdrością aby sprawdzić czy jesteś zainteresowany jest jednym z nich.

Gdy bawi się włosami.

Bardzo często dochodzi do sytuacji, gdzie dziewczyna bawi się włosami, przeczesuje je ręką itd. Bawienie się włosami to może być jedna z oznak zainteresowania, które nieświadomie okazuje kobieta podczas rozmowy.

Może próbować nawiązywać przypadkowy kontakt fizyczny z Tobą.

Kobiety mają bardzo czułą i delikatną skórę i z łatwością wyczuwają nawet przypadkowy kontakt. One mają siedmiokrotnie delikatniejszą skórę od nas, co oznacza że, jeśli dziewczyna opiera się o Ciebie, to nie jest przypadek, bo ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Zabawne klepnięcie mężczyzny w ramię.

Bardzo często dzieje się to kiedy rozśmieszysz czymś dziewczynę, albo zażartujesz sobie z niej. Ona wtedy klepie Cię po przyjacielsku w ramie, jak gdyby za “karę”, ale prawda jest taka, że jest to znak, że dziewczyna czuje się przy Tobie bardzo swobodnie.

Wzrok i sposób patrzenia dziewczyny.

Jeśli klika razy spotykasz się z sytuacją, że dziewczyna przygląda Ci się i patrzy na Ciebie, a nawet uśmiecha się delikatnie, to może to być oznaka zainteresowania. Ważne jest wtedy, abyś utrzymał wzrok i nie spuszcza go pierwszy (pamiętaj o uśmiechu).

Śmianie się z Twoich żartów (nawet tych nie śmiesznych. Nawet jeśli Twoje teksty na podryw będą średnio śmieszne, to jeśli dziewczyna jest Tobą zainteresowana, to będzie się z nich śmiać.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak znaleźć dziewczynę, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Masz już pewne podsatwy, teraz czas na działanie. Do dzieła, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena