Chcesz wiedzieć jak zainteresować sobą dziewczynę? Czytaj uważnie każdą zasadę a na pewno dowiesz się wszystkiego, żeby bardziej zainteresować dziewczynę.

Data dodania: 2011-04-24

Wyświetleń: 3531

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że dziewczyna dosłownie z czasem znudziła się Tobą? Któregoś dnia, po porostu stwierdziła, ze już nic do Ciebie nie czuje i chce zostać przyjaciółmi. Co zrobić w taje sytuacji, kiedy nie wie się co człowiek zrobił źle?

Być może już kiedyś zastanawiałeś się nad tym, jak bardziej rozkochać w sobie dziewczynę? Jest jeszcze dla Ciebie nadziej:). Mam tutaj przed Tobą zasady jak szybciej i skuteczniej rozkochać w sobie dziewczynę . Czytaj uważnie każdą zasadę, a na pewno dowiesz się wszystkiego.

Zasada 1: Zacznij od siebie i swojego nastawienia.

Kobiety są bardzo emocjonalnymi istotami  i bardzo szybko zarażają się emocjami od innych ludzi. Zrozum, że jeśli twoja osobowość jest beznadziejna, to i tak dziewczyna będzie się przy Tobie czuła.

Przez to kobieta będzie się czuła źle. Z drugiej strony, jeśli masz wesoły charakter i znasz jakieś fajne teksty na podryw to kobieta bardzo szybko poczuje się przy Tobie pozytywnie. W rezultacie dziewczyna będzie uwielbiała być przy Tobie i bardziej zakocha się w Tobie. Nastawienie jest to chyba najważniejsza, jeśli nie jedna z najważniejszych cechy mężczyzny, jeśli chce zainteresować sobą dziewczynę. Możesz mi wierzyć albo i nie ale jest to jedna z najważniejszych części sukcesu w relacjach z kobietą.

2. Unikaj rutyny.

Teraz przedstawię Ci ważną regułę w relacjach z kobietami,  o której koniecznie musisz pamiętać.  Każda kobieta uwielbia kiedy dzieje się coś nowego wokół niej coś fascynującego, ekscytującego. Jeśli chcesz, żeby dziewczyna była z Tobą szczęśliwa, to powinieneś możliwie unikać rutyny w życiu.

Powiem Ci oś co może Cię bardzo zdziwi, ale tak naprawdę, to lepiej jest wziąć dziewczynę do nowej restauracji, niż ciągle chodzić do starej. Nie musisz nawet się omawiać, czy jej spodoba się to miejsce (oczywiście w granicach rozsądku) najważniejsze są nowe doświadczenia. To właśnie nowe doświadczenia są dla kobiety ekscytujące i prawie każda je uwielbia.

Teraz już masz wiedzę, dzięki której wiesz jak jak znaleźć dziewczynę. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Dobra wiadomość jest taka, że możesz to zrobić, nawet jeśli teraz nie miałeś specjalnych kontaktów z dziewczynami.

Nie będziesz musiał robić specjalnie dużo, żeby dziewczyna się Tobą zainteresowała, wystarczy, że będziesz przestrzegał tych zasad. Najważniejsze jest Twoje zachowanie, a nie stan konta w banku czy samochód, który jeździsz. Prawda jest taka, że musisz wiedzieć i robić to, co naprawdę interesuje kobiety.

Licencja: Creative Commons
-1 Ocena