O wibratorach słyszała chyba każda z nas i wiemy o nich bardzo dużo. Wiele kobiet miało okazję spróbować już igraszek z tego typu zabawką erotyczną i doskonale wiedzą one, jakie modele dostępne są na rynku i jakie doznania mogą wywoływać. Rynek gadżetów dla dorosłych nieustannie się rozwija i cały czas powstają coraz to nowe produkty, mające dać nam jeszcze więcej rozkoszy. Jedną ze stosunkowo nowych i ciekawych propozycji jest pulsator. Czym on jest i jaki wybrać na początek? Podpowiadamy!

Data dodania: 2022-12-23

Wyświetleń: 676

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Pulsator dla niej – jaki wybrać? 2 propozycje

Czym są pulsatory dla kobiet?

Pulsator jest odmianą wibratora, ale ma do zaoferowania znacznie więcej! Przede wszystkim chodzi o to, że jego ruchy są zupełnie innego rodzaju. Pulsator w przeciwieństwie do wibratora, pulsuje – jak sama nazwa wskazuje. Silnikiem w takiej zabawce jest specjalny elektromagnes. Dzięki niemu gadżet przesuwa się w płaszczyźnie poziomej, stymulując znacznie większe obszary ciała, niż klasyczny wibrator. Twoje ciało będzie rozpieszczane rytmicznymi, pulsacyjnymi uderzeniami w przód i w tył.

W ten sposób pulsator, który działa nawet na najniższych obrotach, znacznie bardziej realistycznie oddaje uczucie penetracji, do złudzenia przypominając ruch penisa.

Wybór idealnego pulsatora to nie będzie jednak czysta łatwizna, ponieważ wybór na rynku jest dość spory. Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy kilka propozycji zabawek, które dostarczą i ogrom przyjemności.

1. Bi Stronic Fusion od Fun Factory

Fun Factory to kultowa marka, która produkuje gadżety erotyczne już od ponad 20 lat. Stale wypuszcza coraz to nowe, jeszcze bardziej innowacyjne zabawki, aby dostarczyć klientkom nieziemskich doznań i coraz lepszych orgazmów.

Bi Stronic Fusion to przełomowy pulsator, który posiada dwa silniki: pulsacyjny i wibrujący. Ta zabawka gwarantuje cudowne doznania, wykonując ruchy pulsujące, wibrujące, a także drżenia. Gadżet ten zbudowany jest w taki sposób, aby odpowiednio stymulować wrażliwe wejście do pochwy podczas pulsacji, a także punkt G, łechtaczkę i pieszcząc wargi sromowe. Całość tych ruchów doprowadzi Cię do orgazmów, jakich nigdy wcześniej nie przeżyłaś. Do tego jest w 100% wodoodporny, więc możesz się zabawiać w wannie lub pod prysznicem i korzystać z niego nawet bez użycia rąk! Czego chcieć więcej?

2. Boss Series Silicone Panty

Boss Series Silicone Panty Vibrator and Pulsator to poręczny masażer, który na 100% da Ci ogrom zadowolenia! Wszystko to możliwe jest za sprawa niecwykle mocnego silnika. Do tego na uwagę zasługuje funkcja ogrzewania i tryb bezprzewodowego sterowania oraz sterowania głosowego. Całość gwarantuje jeszcze więcej świetnej zabawy, solo lub z partnerem — wybór należy do Ciebie.

Masażer posiada aż 10 trybów ruchów oraz unikalny ruch końcówki w górę i dół. Ta zabawka również jest całkowicie wodoodporna, więc możesz bezpiecznie używać jej pod prysznicem lub w kąpieli.

Chcesz kupić swój pierwszy pulsator? Podpowiadamy, gdzie to zrobić najlepiej!

Internetowych sklepów erotycznych jest coraz więcej. Gwarantują wygodne i w pełni komfortowe zakupy. Teraz bez problemu zrobisz je przez Internet, bez grama wstydu i wypieków na policzkach. Zajrzyj do internetowego sklepu erotycznego BlackBunny i poszukaj inspiracji. W asortymencie znajdziesz nie tylko pulsatory, wibratory, ale wszystko, czego potrzebujesz, by wprowadzić swoje życie erotyczne na zupełnie nowy poziom satysfakcji.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena