Każdy związek na początku swojego istnienia musi się "dotrzeć". Oznacza to nic innego jak czas, w którym partnerzy poznają swoje cechy charakteru, zachowania, a także czułe punkty i upodobania pod względem erotycznym. 

Data dodania: 2018-03-22

Wyświetleń: 866

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Szczególnie ten ostatni aspekt jest niezwykle ważny, ponieważ udane życie seksualne rzutuje na wiele spraw. 

Jak poznać partnera? 

Wiedza na temat właściwego zaspokajania łóżkowych potrzeb partnera przychodzi zwykle z czasem. Aby przyspieszyć ten proces przyda się po prostu rozmowa na temat upodobań, fantazji i ulubionych czynności. Czasem jednak, gdy związek jest świeży, niektórym osobom niezręcznie jest otwarcie rozmawiać na niektóre tematy. Dobrym sposobem mogą być wtedy przyjemne wzajemne pieszczoty i uważna obserwacja reakcji ukochanej osoby. Przyspieszony oddech, delikatne drżenie, pojawiające się kropelki potu i błogi uśmiech to z pewnością oznaki tego, że trafiło się w ulubiony punkt - czyli strefę erogenną. 

Akcesoria pomocnicze 

W eksploracji stref miłosnych partnera pomogą z pewnością różnego rodzaju akcesoria erotyczne. Nie tylko są one wsparciem w zapewnianiu rozkoszy, mogą mieć też działanie wręcz wyzwalające estazę! Gadżety takie jak stymulator punktu G czy mini wibrator mogą okazać się świetnym sposobem na przełamanie lodów między dwójką świeżo upieczonych kochanków. Niekiedy też na początku związku trudniej jest osiągnąć rozkosz prowadzącą do orgazmu - głównie ze względu na lekkie skrępowanie i dążenie do bycia idealnym w oczach partnera. Niekiedy może to wpływać na pożycie seksualne. 

Nowe doznania w długoletnim związku 

Czasem zdarza się, że gadżety erotyczne pomagają w odkrywaniu nowych, niezbadanych dotąd stref erogennych u wieloletniego partnera.  Niektóre seks zabawki potrafią zdziałać cuda i pozwolić na eksplorację nowych, bardzo intensywnych doznań. To świetny sposób na urozmaicenie życia łóżkowego osób, które dobrze znają się od wielu lat. Warto otworzyć się na nowości i razem z bliską osobą odwiedzić jeden z dobrze zaopatrzonych sexshopów.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena