Kobiety bardzo cenią mężczyzn z fantazją. Jeśli chcesz by wspólnie spędzony czas pozostał jej długo w pamięci, wykaż się pomysłowością. Klasyka w sypialni      i 

Data dodania: 2009-09-27

Wyświetleń: 4355

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kobiety bardzo cenią mężczyzn z fantazją. Jeśli chcesz by wspólnie spędzony czas pozostał jej długo w pamięci, wykaż się pomysłowością. 

klasyka do lamusa

Klasyka w sypialni to koło ratunkowe, a jednocześnie podstawa by poznać potrzeby partnerki. Na dłuższą metę może doprowadzić do monotonii. Dlatego lepiej mieć zawsze w zanadrzu sprawdzone sposoby na podniesienie temperatury w łóżku.

Pomysłowość i inwencja to zalety nie tylko w pracy. Również w stosunkach międzyludzkich osoby kreatywne cieszą się uznaniem otoczenia. 

Jeśli masz żyłkę majsterkowicza, nie obawiaj się realizować swoje pomysły. Jeśli nie czujesz się na tyle kreatywny, by samemu wymyślić miłosne igraszki, nie martw się! Możesz skorzystać zarówno z podpowiedzi Kamasutry, jak i z naszych sprawdzonych zabaw.

zabawki dla dorosłych

kajdanki

Kajdanki są coraz bardziej popularnym pomysłem na miłosne igraszki. Niektóre kobiety mogą się przed nimi bronić, jednak jeśli macie do siebie zaufanie, to kajdanki dodadzą związkowi pikanterii. 

Kajdanki to doskonały element gry wstępnej. Jeśli nie przepadasz za wstępnymi pieszczotami i wolisz od razu przejść do „konsumpcji” przekonasz się, że kajdanki dodadzą ci apetytu. Kobieta za to doceni, twoje wyrafinowane pomysły.

Kajdanki najlepiej sprawdzają się po grze wstępnej. Dodają smaczku i pozwalają na pobudzenie dodatkowych instynktów. Pamiętaj, że możesz się nimi wymieniać z partnerką w zależności od tego, na co macie ochotę. 

Kajdanki są sposobem na dobrą zabawę. W końcu, kto ma kluczyk ten ma władzę...

piórko

Ciało kobiety jest bardzo wrażliwe na wszelkie doznania. Łaskotki ma większość osób i są one doskonałym pomocnikiem we wspólnych igraszkach. 

Piórko służy do pobudzenia wzajemnych doznań i poznanie reakcji partnerki na różne bodźce. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić i nie zmęczyć partnerki nadmiernym łaskotaniem.

Piórko powinieneś wykorzystać, żeby rozgrzać kobietę i pobudzić w niej apetyt na dotyk. Dlatego muskaj jej ciało milimetr po milimetrze i obserwuj, jak przechodzą po nim ciarki.

smakołyki

Jak sprawdzić by twoja słodka partnerka zamieniła się w królową słodyczy? 
Wysmaruj niektóre partie jej ciało czymś słodkim. Może to być krem czekoladowy, powidła lub to, co najbardziej lubisz. 

Zabawa jest o tyle przyjemna, że łączy przyjemne z pożytecznym. Sprawiasz radość kobiecie delektując się nią i sprawiasz sobie przyjemność, w postaci zasłużonego deseru.

przyrządy masażysty

Z pewnością lubisz masaże, każdy je lubi. Jednak by były bardziej ekscytujące, przygotuj swój pokój do erotycznego masażu. Skorzystacie na nim oboje.

Na początek pamiętaj o olejku do masażu. Może on zawierać dodatkowe substancje pobudzające, na przykład piżmo. Piżmo jest aromatem nierozłącznym dla wzajemnej adoracji.

Ponadto, zaopatrz się w przyrządy do masażu. Mogą to być kuleczki lub wszelkie gadżety, które sprawią przyjemność masowanej osobie. Przede wszystkim jednak dbaj o to, by twoje dłonie były najlepszym przyrządem do masażu.

Przy masażu liczy się zmienna intensywność i różne tempo. Nie możesz partnerki uśpić, lecz masz ją pobudzić do dalszej zabawy. Dlatego dawkuj przyjemności i słuchaj jej oddechu, który podpowie ci co dalej robić.

Przy miłosnych igraszkach powinieneś być przede wszystkim sobą. Nie próbuj na siłę być oryginalnym lecz rób to, co sprawi ci przyjemność. Pamiętaj także, że do tanga trzeba dwojga.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena