O prostytucji mówi się, że to najstarszy zawód świata, jednak nawet i ten fach podlega ciągłym zmianom, czego dowodem jest choćby ewolucja sposobów umawiania się z przedstawicielkami (i przedstawicielami) tej profesji. Nowoczesna technika to doskonały na to sposób!

Data dodania: 2014-10-22

Wyświetleń: 10003

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kanały informacyjne SMS

Jest taka funkcja, w różnych telefonach ukryta pod rozmaitymi nazwami, pierwotnie nazywająca się kanałami informacyjnymi SMS. Idea jest prosta: każdy kanał otrzymuje swój numer i przeznaczenie, a użytkownicy sieci mogą wysyłać swoje wiadomości, które stają się widoczne dla wszystkich, którzy w swoich aparatach włączą odbiór tego rodzaju informacji. Kanały początkowo poświęcone informacjom lub pogodzie obecnie są zdominowane przez ogłoszenia prostytutek i agencji towarzyskich i to zarówno regionalnych, jak i z dojazdem na całą Polskę.

Gazeta

Prasa to skarbnica ogłoszeń wszelakich, także tych, za którymi stoją „gorące”, „dyskretne” w każdym wieku. Tutaj akurat ogłoszeń panów jest stosunkowo niewiele, ale się trafiają. Oczywiście dla osób przyzwyczajonych do ciągłej łączności z siecią i w tym przypadku, i w kanałach SMS-owych pojawia się pewien mankament, a mianowicie brak zdjęcia, ale każdy, kto się postara, może do takiego dotrzeć. Jak – to już radźcie sobie sami.

Telegazeta

Telegazeta to również jeden z nieco zapomnianych kanałów informacyjnych, a w każdym takim „starszym” medium sporo jest zawsze ogłoszeń prostytutek i klubów nocnych. To doskonała baza wiedzy dla osób, którym niespieszno wstawać z fotela, a które poszukiwania chętnie zakończyłyby szybkim sukcesem. W telegazecie można liczyć na większą ilość danych o usłudze niż w ogłoszeniach drobnych czy wiadomościach SMS. Tutaj do dyspozycji ogłoszeniodawcy przecież mają więcej przestrzeni.

Internet

Internet to bezsprzecznie najbogatsze źródło wiedzy o prostytucji i ogłoszeń erotycznych. To oczywiście rodzi pewne konsekwencje – kiedy propozycji jest zbyt wiele, wcale nie musi być łatwiej wybrać najlepszą. Specjalne serwisy ogłoszeniowe dla dorosłych to najpowszechniejszy sposób szukania prostytutek, ale nie jedyny. Ogólnodostępne serwisy starają się najczęściej takie ogłoszenia odsiewać i nie przepuszczają ich przez moderację, natomiast nie zawsze się to udaje. Do tego trzeba przecież dodać, że w XXI wieku prostytutka nie ma najmniejszych problemów z założeniem strony internetowej dla swojej „firmy”, choć zainteresowanych tym sposobem reklamy jest niewiele.

Nie da się ukryć, że najwięcej ogłoszeń znajduje się w serwisach takich jak www.hotmax.pl. Im więcej ogłoszeń dodanych, tym więcej serwis gromadzi potencjalnych klientów, a to dalej przekłada się na większą ilość chętnych do promowania w nim swoich usług seksualnych i tak dalej, i tak dalej. Oczywiście serwis serwisowi nierówny – nie zawsze większy oznacza lepszy, bo giganci ogłoszeń erotycznych nie są w stanie najczęściej zapewnić odpowiedniego poziomu anonsów, natomiast serwisy duże, ale nie olbrzymie podnoszą poprzeczkę i na przykład wymagają dodania zdjęć wyższej jakości. No cóż, nie da się ukryć, że z punktu widzenia klienta ma to kapitalne znaczenie.

Podsumowanie

Ogłoszenia prostytutek można tak naprawdę znaleźć wszędzie. Czasem są ukryte przed przypadkowymi spojrzeniami, a czasem wręcz przeciwnie – każdy, kto odpowiednio szuka, nie musi tracić na to wcale wiele czasu. Znalezienie ogłoszenia, które będzie zwiastowało naprawdę mocne przeżycia trwa raptem parę minut, ale znalezienie miejsca, gdzie takich ogłoszeń jest więcej, może zająć naprawdę długie dni.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena