Sperma każdego mężczyzny ma swoją specyficzną konsystencję, barwę, zapach oraz przede wszystkim smak.

Data dodania: 2017-07-18

Wyświetleń: 2151

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Smak Spermy- Jak Polepszyć?

Po pierwsze, o smaku spermy decyduje ogólna kondycja Twojego organizmu i im jesteś zdrowszy, tym lepszą i zdrowszą wytwarzasz spermę.

Drugi ważny element, to dieta wprowadzająca do twojego jadłospisu jak najwięcej produktów żywieniowych, które codziennie spożywane nadadzą spermie jak najlepszy z możliwych kolor, zapach i co najważniejsze smak. To jak smakuje twoja sperma, podczas seksu oralnego ma duże znaczenie dla obojga partnerów.

Im lepsze walory smakowe ma Twoja sperma, tym częstszego seksu oralnego możesz się spodziewać ze strony swojej partnerki. Zadbanie więc o to, by Twoja sperma była jak najsmaczniejsza leży w Twoim własnym interesie.

Co jeść, żeby poprawić smak spermy?

Do jadłospisu należy wprowadzić zwiększoną ilość świeżych owoców, soków owocowych, jak również warzyw, które dobrze oddziałują na spermę, nadając jej odpowiedni smak i zapach.
Odpowiednie owoce do tej misji, to przede wszystkim: ananas, który sprawia, że sperma jest o wiele słodsza, winogrona, mango, melon, śliwki, pomarańcze, grapefruity, banany, innymi słowy te o bogatej zawartości cukru.
Z warzyw doskonale sprawdzą się sałatki, przygotowane z dużą zawartością selera, czy pietruszki.

Sprzymierzeńcami spermy, za to nie są: warzywa pochodzące z rodziny kapustnych brokuły, brukselki, kapusta włoska, jak również cebula czosnek, szparagi.

Używki takie jak palenie papierosów, nadmierne spożywanie alkoholu, czy dieta bogata w tłuste i ciężkostrawne potrawy. Dodatkowo wypijane duże ilości kawy, czy mocno ostre przyprawy, także bardzo negatywnie wpływają na smak nasienia. Sperma nabiera, wtedy zwykle gorzkiego, kwaśnego smaku, a sam jej zapach jest mocno nieprzyjemny.

Czynnikiem, który należy, brać pod uwagę stosując dietę, to potrzebny czas, jaki napoje i żywność potrzebują na przejście przez Twój organizm. Trzeba pamiętać, że proces spermatogenezy, czyli produkcji nasienia w męskim organizmie trwa około 72 godziny. Dlatego zawsze, gdy zaczynasz nową dla siebie dietę, należy dać jej parę dni na rozpoczęcie działania i pamiętać, że należy jej przestrzegać by móc ujrzeć efekty.

W sytuacji, gdy oboje nie macie ochoty, by rezygnować, chociażby na jakiś czas z seksu oranego, a organizm potrzebuje od kilku do kilkunastu dni, aby efekt naszej nowej diety był „widoczny” bez obaw można, np. stosować dostępne i sprawdzone krople w tym celu. Są one w stu procentach bezpieczne i zazwyczaj zawierają wyłącznie naturalne składniki diety stworzone wyłącznie po to, aby umilić obojgu partnerom przyjemność, jaką jest seks oralny. To wystarczy, aby sperma partnera była o wiele smaczniejsza, a sam wytrysk o wiele obfitszy i silniejszy niż zwykle. Dzięki temu dotychczasowe obawy przed smakiem spermy nie będą więcej stawać jako problem między Tobą a seksualną przyjemnością.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena