Czasami wydaje się nam że s słyszeliśmy/widzieliśmy już wszystko. Oto 11 faktów dotyczacych penisa i seksu o których mogłeś wcześniej nie wiedzieć.

Data dodania: 2010-04-11

Wyświetleń: 8608

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

1. Palenie papierosów może skrócić Twojego penisa nawet o 1 centymetr! Erekcje wymagają odpowiedniej sprawności naczyń krwionośnych. Substancje zawarte w papierosach upośledzają czynność układu krwionośnego obniżając tym samym siłę wzwodu. Palenie zmniejsza również ilość ejakulatu (wytrysku), obniża ilość plemników oraz upośledza ich funkcje.


2. Orgazm u mężczyzny trwa średnio 6 sekund, u kobiety natomiast 23. Oznacza to że jeżeli kobietom rzeczywiście zależy na równouprawnieniu powinny zadbać o co najmniej 4 orgazmy mężczyzny na każdy ich jeden.


3. Najstarszym stworzeniem posiadającym penisa był morski skorupiak o wdzięcznej nazwie Colymbosathon ecplecticos (w tłumaczeniu: doskonały pływak z dużym penisem).


4. Okazuje się że lepiej wyglądający mężczyźni mają zdrowsze i silniejsze nasienie. Grupa hiszpańskich naukowców pokazała kilkudziesięciu kobietom zdjęcia mężczyzn z różną jakością nasienia. Na podstawie fotografii kazano im wybrać najbardziej atrakcyjnych. Wynik: najwyższe oceny dostali mężczyźni z najzdrowszą spermą.


5.Mózg nie jest Ci potrzebny przy wytrysku. Sygnał uwolnienia nasienia wysyłany jest bowiem z rdzenia kręgowego.


6.Niemieccy naukowcy stwierdzili że statystyczny stosunek trwa 2 minuty 50 sekund. Co ciekawe w odczuciu kobiet trwa on 5 minut 30 sekund. Nie wiadomo skąd wynika ta rozbieżność.


7. Powiększenie prostaty może powodować zarówno zaburzenia erekcji jak również przedwczesny wytrysk. Jeżeli masz problemy z którymkolwiek z powyższych odwiedź czym prędzej swojego lekarza.


8. Człowiekiem który za pomocą swojego penisa pozbawił dziewictwa najwięcej kobiet był prawdopodobnie Fatefehi - król wysp Tonga. W latach 1770-1784 pozbawił on dziewictwa 37 800 kobiet co daje siedem dziewic dziennie.


9. Penis człowieka jest 4-5 razy dłuższy od członków niektórych przedstawicieli naczelnych. Penis goryla ma np.: zaledwie 3centymetry.


10. Długość penisa większości mężczyzn wynosi  pomiędzy 13 a 15 centymetrów. Co ciekawe niezwykle duży odsetek mężczyzn nie jest zadowolony z wymiarów swojego prącia i chciałoby powiększyć swoją męskość gdyby tylko znało sposób.


11.Najczęstszą przyczyną uszkodzeń penisa jest zbyt energiczna masturbacja.

Informacje pochodzą z Amerykańskiego wydania Mens Health.

Więcej ciekawostek na temat penisa znajdziesz na stroniewww.powiekszacz.pl

Licencja: Creative Commons