Co robimy dziś wieczorem, nie kochanie wiem może pójdziemy do kina? - brzmi znajomo? Jasne, że tak! Po pewnym czasie każdy związek traci trochę ze swojego tępa i spontaniczności, ale nie musi tak być.

Data dodania: 2009-09-29

Wyświetleń: 1889

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Co robimy dziś wieczorem, nie kochanie wiem może pójdziemy do kina?
- brzmi znajomo? Jasne, że tak! Po pewnym czasie każdy związek traci trochę ze swojego tępa i spontaniczności, ale nie musi tak być.

Mam dla was 5 sposobów na seksowną i kreatywną randkę z twoją dziewczyną.

1. Wybierz się razem do seks shopu.

Nic jej nie mówiąc po prostu zabierz ją pewnego wieczoru do takiego sklepu. Zanim jednak pojedziecie tam razem powinieneś znaleźć taki sklep w, którym jest miła, a nie wulgarna atmosfera.

Robienie razem zakupów w takim miejscu jest bardzo ekscytujące zwłaszcza ze świadomością szybkiego powrotu do domu by wypróbować nowe zabawki.

2. Przygotujcie wieczór porno.

Nie kończcie jedynie na wypożyczeniu i obejrzeniu jednego filmu. Niech każde z was wybierze co najmniej jeden film taki, który was kręci.

Po erotycznym seansie czemu by nie nakręcić swojego filmu....Tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

3. Przyrząd seksowną kolację.

Na pewno pamiętasz scenę z filmu 9 i pół tygodnia gdy główni bohaterzy siedząc na podłodze w kuchni karmiąc się nawzajem truskawkami.

Zrób tak samo, kup dwa Szampany (nie musza być oryginalne), truskawki i zaproponuj jej seksowny posiłek w łóżku, po pierwszej butelce zachęć ją do striptizu- to będzie nie zapomniany wieczór.

4. Gry erotyczne.

W każdym seks shopie znajdziecie całe mnóstwo ciekawych i podniecających gier erotycznych. Najprawdopodobniej nigdy w nie nie graliście. Duży błąd! Takie zabawy zbliżają was do siebie i pozwalają na lepsze poznanie własnych ciał i doznań. Dzięki temu wasz związek może wzbić się na jeszcze wyższy
poziom.

5. Taniec erotyczny.

Jeśli jesteście odważni to proponuje abyście się wybrali do klubu Go Go zobaczyć taniec erotyczny. Najlepiej gdy zafundujecie sobie specjalny taniec tylko dla was.

Pewnie teraz powiedz: „Już widzę minę mojej dziewczyny jak zaproponuj coś takiego”
Czy aby na pewno nie będzie zainteresowana? Taki wspólny wypad nauczy was rozwijania waszych erotycznych horyzontów, dzięki temu poznacie swoje granice i zaczniecie je przekraczać- razem!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena