Gry erotyczne pozwala na nowo wskrzesić płomienne uczucie, które was połączyło, i urozmaicić wasze życie intymne! Są nie tylko sposobem na podniecającą zabawę – to często rozbudowane, fabularne rozgrywki, do których będziecie wracać nie raz. Jak znaleźć grę, która skradnie Wasze serca (i inne części ciała)? Wyjaśniamy, jakie rodzaje gier erotycznych znajdziecie w sklepach i czego możecie się po nich spodziewać.

Data dodania: 2022-10-05

Wyświetleń: 690

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Gry erotyczne dla par – sposób na romantyczną rozrywkę. Jakie wybrać?

Nie bójcie się sięgnąć po erotyczną grę!

Niepozorna gra może się okazać sposobem na wzbudzenie namiętności, o jakiej nawet nie marzyliście! Znasz się ze swoim partnerem lub partnerką dość krótko i zastanawiasz się, czy nie jest za wcześnie na taką rozrywkę? To nie przeszkoda! Są one przeznaczone nie tylko dla osób, które walczą z rutyną w związku i znają się na wylot, ale i tych, które dopiero chcą się lepiej poznać.

Nie musicie się też przejmować tym, czy taką rozgrywkę trzeba traktować serio. Niektóre gry są dość poważne, jednak większość zawiera humorystyczne elementy. Każda z nich jest dobrym pretekstem do obrócenia małych wpadek czy niepowodzeń w żart!

Gry erotyczne – kiedy się przydadzą? Jakie są ich rodzaje?

Co dają erotyczne gry? Przede wszystkim relaksują, powodują, że głowa odpoczywa, podczas gdy ciało i wyobraźnia zostają pobudzone. To świetny sposób na nudę – w sam raz na weekendowy wieczór, na który planowaliście seans kolejnego sezonu mało porywającego serialu. Kolejną zaletą jest fakt, że w pudełku znajdziecie wszystko, czego trzeba do tego, byście dobrze się bawili. Do takich gier nie potrzebujecie dodatkowych urządzeń ani prądu – chyba że do naładowania erotycznych gadżetów!

W sklepach znajdziesz trzy najpopularniejsze rodzaje gier erotycznych:

  • gry karciane,
  • gry planszowe,
  • gry z zestawem BDSM (czyli akcesoriami do krępowania i odgrywania ról).

Przygotuj się na niedyskretne pytania i niegrzeczne wyzwania! W środku takiego zestawu oprócz kart, pionków, kości i planszy możesz znaleźć różne akcesoria, np. małe wibratory, puchate kajdanki, szarfy do krępowania lub zasłaniania oczu.

Gra może nie tylko podsunąć Wam nowe pozycje i pieszczoty do wypróbowania, ale i stać się ekscytującą grę wstępną. Niektóre pary traktują je jako sposób na poznanie fantazji seksualnych i element dbania o łączącą je relację – przyznasz, że taka praca nad sobą jest całkiem przyjemna!

Na czym polegają gry erotyczne? Część z nich oferuje nam zestaw zadań, które polegają np. na dotykaniu określonej części ciała. Inne są pretekstem do rozmowy na głębsze tematy, np. o Waszych upodobaniach czy osobistych granicach podczas seksu. Może się więc okazać, że nie będziecie spać całą noc, ponieważ ją… przegadacie!

W tej grze oboje wygrywacie

Gotowi na przygodę we dwoje? W takim razie pora na zakupy – rzućcie okiem na gry dla par na Intymna.pl. Znajdziecie tam najbardziej ekscytujące gry karciane, planszówki oraz komplety akcesoriów dla wielbicieli dominacji i uległości. Przygotowaliśmy zestawy zarówno dla par z większym stażem, jak i dla tych, które z nieśmiałością dopiero odkrywają swoje pragnienia. Którą z nich wybierzecie?

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena