Pomimo wszech otaczającego w dzisiejszych czasach seksu dla dużej liczby osób jest to temat tabu. W wielu związkach komunikacja seksualna praktycznie nie istnieje. Partnerzy boją się szczerze mówić o własnych odczuciach, przekonaniach i fantazjach erotycznych. Powoduje to narastanie frustracji i poczucia niespełnienia, które często prowadzą do konfliktów, a nawet rozstania.

Data dodania: 2022-07-28

Wyświetleń: 538

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zabawki analne - nowa jakość życia intymnego

Bezsprzecznie sytuacje takie nie powinny mieć miejsca. Seks był, jest i będzie częścią życia wpływającą na związek, zdrowie seksualne, emocjonalne, a nawet fizyczne. Udane pożycie seksualne ewidentnie przekłada się na całość naszego funkcjonowania.
 
Warto zatem rozmawiać z partnerem o doznaniach i oczekiwaniach. I przede wszystkim warto zadbać o urozmaicenie pożycia intymnego, by sprawiało przyjemność i radość. I by niosło poczucie kochania i bycia kochanym.
 
Idealnym wręcz sposobem na wykluczenie “łóżkowej rutyny” prowadzącej do upadku związku są zabawki erotyczne.

Korki analne

 

Korki analne należą do grupy jednych z najpopularniejszych gadżetów erotycznych. Zwiększają przyjemność w trakcie igraszek seksualnych i stanowią wabik dla partnera. Są wykonane z nieuczulających materiałów i zaprojektowane w bezpieczny sposób. Tak, by nie narażać użytkownika na ryzyko wniknięcia korka do wnętrza.  

 

Również sami producenci korków prześcigają się w pomysłach na ich estetyczny wygląd i różnorodność. W związku z tym na rynku dostępny jest szeroki wybór korków analnych o szerokim zakończeniu, jak i zdobionych kryształkami, a nawet ogonami.  

 

Korki analne są gadżetem przeznaczonym dla kobiet i mężczyzn. Do stosowania z użyciem lubrykantu. Głównie z uwagi na fakt, że mięśnie odbytu nie mają zdolności samo nawilżania.  

 

Ponadto korki analne stanowią “doskonałą rozgrzewkę“ dla seksu analnego. Rozluźniają bowiem mięśnie i przygotowują je do wejścia penisa. Niwelując tym samym jakiekolwiek niemiłe doznania, jakie mogłyby mieć miejsce bez wcześniejszego rozluźnienia mięśni.  

 

Obecnie w sprzedaży dostępne są korki analne niewibrujące i wibrujące, często z funkcją sterowania pilotem.  

 

Plugi analne 

 

Plugi analne są w przypadku mężczyzn specyficznym rodzajem gadżetu erotycznego. Ponieważ posiadają działanie nie tylko pobudzające, ale również zdrowotne. Noszone bowiem na co dzień dyskretnie dopingują gruczoł prostaty, wpływając na jego dobrą kondycję. Poleca się je przede wszystkim mężczyznom, którzy chcą wzmocnić pobudzenie prostaty w trakcie stosunku penetracyjnego. I panom, którym zalecany jest codzienny masaż prostaty z powodów zdrowotnych.  

 

Plugi doskonale sprawdzają się także w przypadku kobiet, które chcą odkryć doznania wynikające z podwójnej penetracji.  

 

Warto wypróbować ten rodzaj gadżetu erotycznego, tym bardziej że rynek udostępnia obecnie szeroki wybór plugów. Wysoką jakość prezentują plugi wykonane z silikonu medycznego czy stali nierdzewnej. Są one przede wszystkim hipoalergiczne. Nie wywołują zatem podrażnień i nie wywołują alergii kontaktowej. Należy natomiast zachować ostrożność przy wyborze produktów żelowych, które nie posiadają określonego składu. Są one wprawdzie tańsze, ale mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Głównie z uwagi na możliwą emisję niebezpiecznych toksyn, które organizm może wchłonąć.  

 

Koraliki analne 

 

Kolejną urozmaicającą pożycie intymne “zabawką” są koraliki analne. Stanowią szereg połączonych ze sobą okrągłych lub owalnych kulek o różnych rozmiarach, umieszczonych na elastycznym pałąku. Koraliki posiadają rozmiary od najmniejszego na początku pałąka do coraz większych na przeciwstawnym końcu. Produkuje się je w rozmaitych długościach i kształtach. Ich stosowanie służy wzmocnieniu siły orgazmu w trakcie zbliżenia zarówno u kobiet, jak i u otwartych na nowe eksperymenty mężczyzn.

Ponadto, w przypadku panów koraliki podobnie jak plugi masują prostatę i wpływają tym samym na poprawę funkcjonowania gruczołu. Dla osób, które rozpoczynają przygodę z seksem analnym, poleca się krótkie koraliki o składzie do 5 kulek. Natomiast dla osób bardziej doświadczonych przeznaczone są koraliki mierzące nawet do 40 cm długości i posiadające kilkanaście uformowanych kulek. Wszystkie koraliki zakończone są mocnym uchwytem.  

 

Innym rodzajem koralików analnych do stosowania dla osób doświadczonych są koraliki wibrujące. Zasilane baterią lub wytwarzające samoistne wibracje. Pośród modeli zasilanych baterią można wybierać wersje funkcjonujące w siedmiu, a nawet dwunastu trybach wibracji.  

 

Krótkie podsumowanie 

 

Gadżety seksualne są tworzone przez ludzi i dla ludzi. Mają na celu urozmaicić pożycie intymne i potęgować chwile uniesień. Seks dla wielu osób jest tematem tabu, pomimo iż ludzkość uprawiała, uprawia i będzie go uprawiać, dopóki istnieje. Zbędna pruderia nie zmieni naszej seksualności, może jedynie rzucać cień na sferę życia, która przekłada się na nasze ogólne samopoczucie i zdolność odnoszenia sukcesów. Dlatego warto z nią walczyć wprowadzając urozmaicenia, by zadowolenie z życia intymnego pozwalało być lepszym człowiekiem w codziennym funkcjonowaniu. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena