Kto by się spodziewał, że długowłosy chłopak z Jasła podzieli Polaków. Czy finalista X-Factor to niespotykany talent, oryginał czy tylko budzący kontrowersje showman?

Data dodania: 2011-05-17

Wyświetleń: 2584

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons


Występ Michała Szpaka na castingu wywołał lawinę komentarzy. Ubrany jak typowa dziewczyna, chłopak wzbudził niesamowite emocje. Jego interpretacja piosenki Dziwny jest świat - Czesława Niemena zachwyciła samego Kubę Wojewódzkiego. Liczba osób, któe obejrzały jego występ na Youtube gwałtownie rosła. Wiele osó się zadawało sobie pytanie - Kim jest Michał Szpak?

Jego stylizacja, mocny makijaż, pomalowane paznokcie wzbudziły niechęć wśród wielu osób. Od razu zarzucono mu, że ma orientacje homoseksualną. Sam zainteresowany postanowił zdementować te plotki w Super Expressie. Przy okazji mogliśmy poznać rodzinę Szpaka. Jeszcze za nim doszło do wyłonienia finalistów X-Factor, Michał był już pewnego rodzaju gwiazdą. Pisały o nim gazety, serwisy plotkarskie. A ludzie na ulicy zaczęli go rozpoznawać. Artysta przeszedł przez eliminacje i półfinały jak burza. Dostał się pod opiekę Kuby Wojewódzkiego, który nazywa go "synem". Ostatnie występy Michała Szpaka jednych zachwycają a innych denerwują. W internecie ścierają się dwie opinie. Jedni uważają go za oryginalnego artystę, których w naszym kraju jest jak na lekarstwo. Inni twierdzą, że nie ma talentu a stara się to nadrobić wyzywającą stylizacją. Do grona przeciwników finalsty X-Factor dołączyła znana blogerka Sara May, która stwierdziła, że jest on kiczowaty. W obronie natomiast stanęła znana specjalistka od śpiewu - Ela Zapendowska.

Kolejne występy Michała jeszcze bardziej utrwalają ten podział. Czy mimo to, Michał Michael Szpak wygra pierwszą edycję show? Jest to już prawie pewne.

Michał Szpak

Licencja: Creative Commons
0 Ocena