Media publicystyczne alarmują. Młodzi ludzie, aby mieć dostęp do dóbr materialnych, które są powszechne w krajach starej Unii Europejskiej zapożyczają się na potęgę. Kilka dni temu powstał raport, z którego wynika, iż rekordzista ma do oddania 99 milionów złotych!

Data dodania: 2012-07-11

Wyświetleń: 1235

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W dobie dotykającego już wszystkich sfer kryzysu finansowego, zauważyć można, że niektórzy klienci banków mają problemy z zwrotem kredytu. Ich wypłacalność jest zachwiana i bardzo często stają się oni niewypłacalni. Zaciągają kolejny kredyt aby spłacić ten wcześniejszy i przez to wpędzają się w spiralę zadłużenia. Jednak żaden bank nie udziela kredytów w nieskończoność. Każdy z nich ma stały kontakt z BIK’iem i w sytuacji, gdy klient ma nieciekawą historię kredytową, nie udzielają już kredytów w obawie przed całkowitą utratą rentowności przez niego.

pozyczka_bez_bikWygodnym i równie szybki rozwiązaniem są pożyczki bez BIK udzielane przez instytucje pozabankowe. Obecnie na rynku jest ich coraz więcej i cieszą się one równie dużym zainteresowaniem. Niektóre z nich oferują kredyty na bardzo przystępnych warunkach, dlatego coraz więcej ludzi na nie reflektuje. Jak wiadomo, żaden bank nie udziela kredytu bez wcześniejszej konsultacji z BIK’iem, natomiast instytucje finansowe nie kontaktują się z nim i udzielają pożyczek bez większych problemów. Decydując się na kredyt należy być ostrożnym, gdyż można się tutaj niemiło rozczarować, ponieważ pożyczki takie są bardzo drogie, a przy spłacie może okazać się, że zapłacimy dwa razy więcej niż pożyczyliśmy. Jak wynika z opinii wielu osób szybkie kredyty jeszcze nikomu nie pomogły wyjść z długów. Co więcej stają się one dodatkowym problemem, ponieważ czas zwrotu gotówki jest krótki, a może okazać się, że nie ma za co jej zwrócić. Jeśli się okaże, że nie mamy za co zwrócić długu, to nie ma się co łudzić, że firma nam odpuści jego spłatę. Zostaje zatrudniona wtedy firma windykacyjna, która będzie egzekwowała od nas należności do skutku.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena