Oprócz bogatej oferty produktów bankowych, osoby, które potrzebują dodatkowej gotówki, mogą skorzystać z usług firm pozabankowych. Pożyczki gotówkowe oferowane przez parabanki cieszą się niesłabnącą popularnością. Są łatwo dostępne, nie wymagają wielu formalności, a czas oczekiwania na decyzję jest dużo krótszy niż w bankach. Kto może wziąć pożyczki prywatne przy minimum formalności i jak to zrobić w przypadku istniejącego zadłużenia? Odpowiadamy!

Data dodania: 2023-06-02

Wyświetleń: 208

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Dampozyczke.pl - Czy osoba zadłużona może liczyć na pożyczkę ?
  • Kiedy można skorzystać z pożyczki gotówkowej?

  • Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

  • Czy osoba zadłużona może otrzymać pożyczkę prywatną?

Kiedy można skorzystać z pożyczki gotówkowej?

Pożyczka gotówkowa to dobre rozwiązanie dla osób, które mają chwilowy problem z płynnością finansową, pojawiły się nagłe wydatki lub opóźniona wypłata. Z pożyczek udzielanych przez firmy pozabankowe warto skorzystać, gdy nie mamy możliwości uzyskania kredytu w banku. A że obecnie banki mają bardzo wyśrubowane wymagania dotyczące kredytobiorców, często odrzucają wnioski kredytowe nawet od osób, które mają dobrą kondycję finansową. Chcąc uzyskać szybkiej pożyczki gotówkowej bez zbędnych formalności, warto zajrzeć na dampozyczke.pl (więcej informacji znajdziesz tutaj: https://dampozyczke.pl/pozyczka-w-5-minut-bez-zaswiadczen/3895).

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Otrzymanie pożyczki gotówkowej jest dużo łatwiejsze niż w przypadku kredytu bankowego. Większość firm pożyczkowych ma podobne wymagania: trzeba być osobą pełnoletnią, mieć dowód osobisty, konto w banku i własny numer telefonu. W przypadku pożyczek na większe kwoty zdarza się, że trzeba dostarczyć także dokumenty dotyczące zarobków. 

Wnioskowanie o pożyczkę pozabankową jest bardzo proste — większość firm umożliwia składanie wniosków online bez sprawdzania baz i rejestrów. Wystarczy wybrać kwotę, termin zwrotu i wypełnić prosty wniosek. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie tożsamości, najczęściej w formie wysłania przelewu w kwocie 1 grosza. Wnioski rozpatrywane są bardzo szybko, a prywatna pożyczka wypłacana niemal natychmiast po zaakceptowaniu wniosku. Pożyczki gotówkowe są więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowych środków na dowolny cel. 

Czy osoba zadłużona może otrzymać pożyczkę prywatną?

Osoby zadłużone nie są dla banków i firm pożyczkowych wiarygodnymi klientami. Wpis do jakiegokolwiek rejestru długów oznacza bowiem, że nieterminowo regulowały swoje dotychczasowe zobowiązania. Posiadacze długów raczej nie mają szans na kredyt w banku, ale na pożyczkę pozabankową już tak. Najczęściej firma pozabankowa dosyć liberalnie podchodzi do osób ze wpisami do baz dłużników, inne nie sprawdzają wszystkich pożyczkobiorców, a robią to wyrywkowo. Szybka pożyczka skierowana jest do osób w trudnej sytuacji finansowej, które nie mogą czekać na uzyskanie świadczeń w banku (więcej na ten temat można znaleźć tutaj: https://dampozyczke.pl/mala-pozyczka-dla-zadluzonych/3884). 

Pożyczki, jakie oferuje firma pożyczkowa dla osób zadłużonych, są jednak droższe — firmy, które charakteryzuje szybka decyzja, muszą sobie w jakiś sposób rekompensować większe ryzyko. Osoby zadłużone mogą również skorzystać z opcji pożyczek wymagających poręczyciela lub pod zastaw. W tym ostatnim przypadku trzeba jednak pamiętać, że niespłacenie pożyczki wiązać się będzie z utratą zastawionej nieruchomości lub ruchomości. Po każde produkty pożyczkowe warto sięgać odpowiedzialnie, po dogłębnej analizie własnej kondycji finansowej i ustaleniu, czy będziemy w stanie spłacić zobowiązanie w terminie. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena