Czy można dowiedzieć się, gdzie otrzymać najtańszy kredyt, który bank nie zedrze z nas koszuli i jakie koszty kryje dana oferta? Jest na to niezawodny specjalnie skonstruowany system, za pośrednictwem, którego przepływają informacje nie tylko z banków, lecz również firm ubezpieczeniowych i leasingowych.

Data dodania: 2011-05-21

Wyświetleń: 1183

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Do lamusa odchodzi już tradycyjny sposób na poszukiwanie dobrego kredytu – odwiedzanie banków w celu zasięgnięcia informacji o produkcie, którym jesteśmy zainteresowani. Zajmuje to bardzo dużo czasu, znacznie utrudnia poszukiwanie taniej oferty kredytowej lub wysoko oprocentowanej lokaty, czy też kredytu gotówkowego gdzie nie trzeba składać zaświadczeń o zarobkach, ponieważ nikt nie jest w stanie odwiedzić chociażby kilkunastu placówek bankowych, zebrać wszystkie dane (oprocentowanie, marża, prowizja, wysokość wymaganego wkładu) i porównać to wszystko w domu. Jest to raczej niemożliwe, zwłaszcza dla osób zamieszkujące małe miejscowości i wsie.

Stworzone zostały, więc kalkulatory kredytowe, obsługujące, porównujące kredyty, lokaty, karty kredytowe, większości banków. Jak to zademonstrowano w sekcji kredyty hipoteczne (kalkulatory mieszkaniowe), po wprowadzeniu kilku podstawowych danych i jednego wciśnięcia (kliknięcia za pomocą myszki) w guzik otrzymuje się wynik w postaci wysokości raty, bank, który proponuje dany kredyt, wymogi, jakie będzie trzeba spełnić starając się o taki kredyt czy w końcu kilkadziesiąt innych propozycji z innych banków konkurencyjnych, również z przedstawioną wysokością raty miesięcznej.

W znaczy sposób ułatwia to wybór kredytu przez kredytobiorcę, z każdego miejsca na świecie, ze domu, pracy, w każdej wolnej chwili. Potrzebny jedynie dostęp do Internetu i już możemy porównywać, przeliczać i poszukiwać kredytu gotówkowego bez zaświadczeń czy również popularnych produktów jak: kredyty samochodowe czy kredyty konsolidacyjne. Nie wspominając już nawet o cieszącym się największym powodzeniem - kredytem z dopłatami „ Rodzina na Swoim”, gdzie w profesjonalnym kalkulatorze kredytowym dowiedzieć się należy, ile będzie kosztowała Cię miesięczna rata w najtańszym banku?

Można również przejrzeć, poznać i dowiedzieć się, jaki bank zaproponuje nam najwyżej oprocentowaną lokatę, na jaki termin oraz bezpośrednio założyć ją, otworzyć jedno z bezpłatnych kont bankowych. I to wszystko bez wychodzenia z domu, bez zdzierania butów i bólu głowy.

Licencja: Creative Commons