Niewiele dchudzających się osób zdaje sobie sprawę z faktu, że dieta to zaledwie około 30% sukcesu, jeśli chodzi o odchudzanie. Największy wpływ na nasze samopoczucie, wysypianie się, wagę, wzrok, jasność umysłu i koncentrację ma coś zupełnie innego, co jest czynnością wykonywaną przez nas na codzień, choć często w niewielkich porcjach.

Data dodania: 2011-04-30

Wyświetleń: 1786

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

O czym mówię?

Oczywiście największy wpływ na naszą wagę i tysiące czynników decydujących o naszym prawidłowym funkcjonowaniu ma aktywność fizyczna. Niestety większość z nas nie zażywa sportu wcale lub jedynie w ograniczonym stopniu ćwiczy lub gimnastykuje swój organizm. Największym naszym przeciwnikiem i "przeszkadzaczem" jest tu oczywiście telewizor i komputer.

Jak zatem zwiększyć ilość ćwiczeń w ciągu dnia i więcej się ruszać?

To niezwykle proste rozwiązanie, które umożliwi nam nabranie energii i wplecienie ćwiczeń na płaski brzuch w rytm dnia a także zwiększy ilość kilometrów, jakie przejdziemy na nogach (a tym samym spalimy znacznie więcej kalorii).

Najprostszym rozwiązaniem na schudnięcie i zrzucenie zbędnych kilogramów jest unikanie: windy, samochodu oraz telewizora.

Proste? To chyba  najprostsze antidotum nacałe zło, jakie powoduje otyłość. Gdyby cała ludzkość unikałatych trzech elementów, które są dziś nieodłączne w naszym życiu, bylibyśmy egzemplarzami doskonalego zdrowia, mieli doskonałą  kondycję i płaskie brzuchy.

No dobrze, ale to miało być super rozwiązanie a nie prosty slogan.

Dobrze, otrzymasz jedną radę,  ktora ułatwi Ci zwiększenie liczby kroków, jakie przebywasz każdego dnia. Jakiś czas temu stworzyłem poradnik o tym, jak pokonywać każdego dnia 10 tysięcy kroków.Był to chyba najtrafniejszy poradnik, jaki udało mi się stworzyć. Zakłada on poruszanie się z tzw.krokomierzem przez cały dzień:  od rana do wieczora. Od razu po przebudzeniu zakładasz krokomierz,  który do samego wieczora będzie mierzył każdy krok, który przebyłeś.

Z czasem będziesz oszukiwać samego siebie i zamiast pojechać do domu autobusem całą drogę, wysiądziesz na przystanku wcześniej. Zaufaj mi, to działa. Jeśli przyzwyczaisz się do krokomierza, twój brzuch bardzo szybko zmaleje a z wagi zaczną znikać zbędne kilogramy. Wkrótce przedstawię Ci porady, jak w dalszym stopniu rozwinąć swoje samozaparcie  i uzyskiwać płaski brzuch i doskonałą kondycję.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena