Profil Użytkownika

Dlaczego pestki i nasiona są tak zdrowe?

Rodzaj: Artykuł

Nasiona są cennym źródłem białka. Mają wysoką wartość odżywczą, a do tego są w bardzo korzystnej cenie. Są to trzy główne powody, dla których powinniśmy często sięgać po nasiona. Możemy je konsumować zarówno na słono jak i na słodko, ponieważ ten cudowny posiłek bardzo dobrze wpływa na nasze zdrowie.

Historia cynamonu

Rodzaj: Recenzja

Cynamon jest uważany za jedną z najstarszych przypraw korzennych na świecie. Pierwsze informacje pochodzą z Chin z III w. p.n.e. W starożytnym Egipcie był stosowany nie tylko w kuchni, lecz również do balsamowania ciał. Uzyskiwano go z kory wiecznie zielonego drzewa zwanym cynamonowcem celjońskim.

Jak wyposażyć kuchnię?

Rodzaj: Artykuł

Kuchnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu, przygotowując posiłki spędzamy w niej dużo czasu każdego dnia. Często jest ona połączona z salonem, toteż powinna być urządzona ze smakiem, tak aby obydwa pomieszczenia tworzyły aranżacyjną całość. Jednocześnie jej wyposażenie ma zapewnić wysoką użyteczność i praktyczność.

Urządzamy salon wg własnego pomysłu

Rodzaj: Artykuł

Salon jest miejscem gdzie spędzamy najwięcej czasu, tu przecież toczy się całe domowe życie. Spożywamy w nim posiłki, przyjmujemy znajomych i relaksujemy sie po dniu pracy oglądając telewizje i słuchając muzyki. Toteż jego wyposażenie jest dość ważne i poświęcamy mu sporo czasu i środków.

Profil

Radosław Witek

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
111
Kod partnerski:
/p:10299

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2009-02-14 17:58:13
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
02-10-2014