Ślub dla większość z nas jest najważniejszym dniem w życiu. Jak zwykle, nie tyczy się to wszystkich z nas. Są ludzie, zawierający śluby kilka razy w życiu dla których ta ceremonia niestety straciła jakąkolwiek wartość. W większość jednak przypadków, ślub to niepowtarzalny dzień z którym wiążemy duże nadzieje.

Data dodania: 2009-12-25

Wyświetleń: 2459

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ślub dla większość z nas jest najważniejszym dniem w życiu. Jak zwykle, nie tyczy się to wszystkich z nas. Są ludzie, zawierający śluby kilka razy w życiu dla których ta ceremonia niestety straciła jakąkolwiek wartość. W większość jednak przypadków, ślub to niepowtarzalny dzień z którym wiążemy duże nadzieje. Wkraczamy przecież na nową drogę życia. Zwłaszcza kobiety z uwagi na ich charakter przeżywają ceremonię zaślubin. Mężczyźni również, aczkolwiek kobiety bardziej emocjonalnie podchodzą do tego typu spraw. Śluby kojarzy nam się z czymś wspaniałym – suknia ślubna , kwiaty, uśmiechy małżonków, radość.


Zanim jednak do ślubu dojdzie Panny Młode zmagają się zwykle z dosyć prozaicznym wydawałoby się problemem – suknia ślubna czy w salonie czy szyta na miarę. Nie jest to jednak kłopot jedyny. Wybór fotografa, która zorganizuje ceremonię od strony wizualnej i przekaże uczestnikom wesela zdjęcia oraz filmy z zaślubin.


Przyjrzyjmy się zatem bardzo modnym rodzajom sukni ślubnych. W 1956 roku Grace Kelly wyszła za księcia Monako Rainiera II. Mało kto wówczas sądził, że ten ślub tak bardzo wpłynie na modę ślubną. Przepiękna suknia Panny Młodej na którą zużyto 100 metrów koronek oraz 25 metrów tafty na stałe zapisała się w kanonach piękna kojarzonego ze ślubem. Takie ekskluzywne suknie ślubne możemy dostać w najlepszych salonach mody ślubnej. Kolejnym ciekawym i bardzo pożądanym modelem sukni ślubnej jest fason Marilyn Monroe. Suknia co prawda zwykle nie podoba się kobietom, ale znajduje duży podziw w oczach mężczyzn.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena