Jeżeli zależy Wam aby Wasze wesele było dopięte na ostatni guzik oraz chcecie mieć wszystko odpowiednio zoragnizowane,  mamy coś dla Was. Filmując śluby mamy ten przywilej, że jesteśmy w roli obserwatora, na wiele aspektów zwracamy uwagę ;)

Data dodania: 2022-04-10

Wyświetleń: 414

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

FELIETON

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wskazówki organizacyjne dla przyszłych par młodych

1. Zadbaj o szczegóły 

Postraj się aby elementy dekoracyjne takie jak winetki, zawieszki na alkohol, księga gości czy pamiątkowa tablica gości były w jednym stylu. Mam tutaj na myśli jeden motyw kolorystyczny. Całościowo będzie to wyglądało bardzo profesjonalnie i na pewno większość gości zwróci uwagę na spójność. 

2. Wesele to przede wszystkim Wasz dzien!

Zapewne w kwestii organizacji wesela z pomocą przyjdą rodzice bądź znajomi, zazwyczaj gdy mają odmienne zdanie od razu to komunikują, jednak jeżeli chcecie mieć np. DJ'a na weselu, a rodzice mówią, że Zespół będzie lepszy, to miejcie na uwadze że oni już mieli swoje wesele, a to jest Wasz wybór i to powinno być przede wszystkim Wasze zadanie w każdej kwestii związanej z organizacją uroczystości

3. Poproście o pomoc Świadków i cieszcie się Waszym dniem!

Harmonogram wesele bywa napięty, życzenia gości, pierwszy taniec, tort, sesja zdjęciowa z rodziną, podziękowania dla rodziców, chrzestnych itp. sprawiają, że Pary Młode na weselu nie mają na nic czasu, jednak z pomocą przychodzą świadkowie bądź życzliwi znajomi/rodzina, którzy z pewnością pomogą Wam w obowiązkach związanych z Waszym weselem, jednocześnie będą czuli się wyjątkowi że darzycie ich takim zaufaniem. 

4. Przy wyborze obsługi Waszego wesela wybierajcie pozytywnych ludzi

Będąc rocznie na około 20 ślubach widzę że większość usługodawców to pozytywni ludzie z pasją do swojej pracy, jednak zawsze co roku zdarza się czy to dj z pretensjami do całego świata czy fotograf, który ma 6 wesele z rzędu i nie chce się mu nawet gadać. Takie sytuacje to na prawdę rzadkość, niemniej jednak zdarzają sie. Zatem wybierając Waszych usługodawców oprócz doświadczenia oraz ceny zwróćcie uwagę czy to pozytywni ludzie, gdyż wybierając właśnie takich macie pewność że stworzą zgrany skład na Wasze niezapomniane wesele.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena