Prawo przyciągania działa, w każdej minucie twojego życia. Nie omija nikogo, nawet jeśli jakaś osoba nie zdaje sobie sprawy z siły jego działania.  Podlegam mu ja i ty, wszyscy bez wyjątku.

Data dodania: 2009-10-06

Wyświetleń: 2647

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons


Uniwersalne prawo wszechświata głosi: Przyciągasz do siebie i swojego życia wszystko to na czym koncentrujesz swoją uwagę, na czym skupiasz swoje myśli i emocje.

To ty kształtujesz twoją rzeczywistość i dopóki tego nie zrozumiesz będziesz cierpiał.
Kiedy twoje myśli zgadzają się z twoimi uczuciami w twoim życiu zamanifestuje się to wszystko to co jest w twoim umyśle.
Jeśli myślisz o tym, że brak ci pieniędzy, odczuwasz napięcie i strach, to właśnie nazywa się zgranie myśli z uczuciami.


Twoja teraźniejszość, jest wynikiem twoich przeszłych myśli, przyciągnąłeś to swojego życia świadomie lub nieświadomie.
Tak wiele osób jest nieszczęśliwych ponieważ nie potrafią oni świadomie użyć prawa przyciągania.

Prawo przyciągania jest kluczem do realizacji wszystkich twoich pragnień.

Możesz żyć tak jak chcesz, możesz mieć wszystko to co zechcesz.
Proś o wszystko czego potrzebujesz. Część ludzi zastanawia się zapewne, ale czy muszę prosić o radość, miłość i szczęście? Czy nie jest oczywiste to, że tego pragnę, chcę i potrzebuję? Nie, nie jest.....

Każdy z nas ma wolną wolę. Każdy człowiek ma prawo żyć tak jak chce, myśli i czuje.

Prawo przyciągania działa zawsze.

Jeśli twoje myśli i emocje skupiają się wokół:
" nigdy nie mam dość pieniędzy", „ jestem nieudacznikiem, nic mi się nie udaje" „ to inni mają zawsze lepiej ode mnie", „ ojej kolejny ciężki dzień, nic mi się nie chce" to prawo przyciągania przyciągnie do ciebie jeszcze więcej braków, niepowodzeń itd.

Twój twórczy umysł nie kwestionuje tego czy to jest dobre dla ciebie czy też nie, bo gdybyś tego nie chciał to przecież nie myślał byś o biedzie, niedostatku, ograniczonym życiu, i niepowodzeniach, prawda?


Co robić?

Jeśli będziesz koncentrował się na tym JAKIE JEST OBECNIE twoje życie, jak dużo jest w nim braków i ograniczeń, nic się nie zmieni, a co więcej będziesz doświadczał, cały czas takiego życia. Czy tego właśnie chcesz? Chcesz być nieszczęśliwy? Nie sądzę, nikt nie chce.

Koncentrując się na tym JAK CHCIAŁBYŚ, ABY WYGLĄDAŁO twoje życie, możesz osiągnąć wszystko to o czym marzysz.


Każdy chciałby być szczęśliwy, lecz tak dużo złych wzorców jakie narzucono nam określeniami „ tego nie możesz mieć" , „ nigdy tego nie osiągniesz" , „ nie stać cię na to" , sprawiło że często wątpimy w to czy na pewno, możemy być szczęśliwi.

Nasze szczęście oparte zostało na opinii innych powodując błędy myślowe jakie popełniamy, nawet wtedy gdy chcemy zacząć używać świadomie Prawa Przyciągania i nareszcie być tym kim chcemy, robić co chcemy, być gdzie chcemy.

Codziennie myślimy sobie afirmując „ Jestem człowiekiem sukcesu", „ Jestem bogaty", a chwilę później pojawiają się myśli „ Jej znów nie mam pieniędzy", „ Nie mogę tego zrobić, nie dam rady, nie umiem, nie potrafię", aż w końcu dochodzimy do jednego wniosku „Prawo Przyciągania nie istnieje przecież robiłem wszystko, afirmowałem, a i tak nic się w moim życiu nie zmieniło inni mieli rację, niczego nie osiągnę"

Czy widzisz to błędne koło? Pokazałam ten przykład, abyś zrozumiał, iż działając w ten sposób nic nie zmieni się w twoim życiu.

Trudno jest zmienić swoje nawyki, wyzbyć się biedy i ograniczeń, wyeliminować błędy myślowe, ale warto podjąć ten trud. Bo nagroda, którą będzie twoje wspaniałe życie jest tego warta.

Musisz otworzyć swój umysł na dostatek, bądź przekonany, że wszystko co istnieje na świecie, jest dostępne dla ciebie i to w dużej ilości.
Bądź wdzięczny za każdą drobną rzecz jaką masz bądź doświadczasz teraz bo, wdzięczność, skieruje uwagę twojego umysłu na dobre rzeczy w twoim życiu i sprawi, iż przyciągniesz ich do swojego życia jeszcze więcej!

Licencja: Creative Commons
4 Ocena