Jeśli podobnie jak miliony innych ludzi chcesz się pozbyć tkanki tłuszczowej - to możesz to zrobić. Setki różnych produktów, pigułek i programów treningowych są skierowane do nas, starając się udowodnić, że może pomóc wszystko co szybkie i łatwe.

Data dodania: 2009-08-22

Wyświetleń: 2484

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli podobnie jak miliony innych ludzi chcesz się pozbyć tkanki tłuszczowej - to możesz to zrobić. Setki różnych produktów, pigułek i programów treningowych są skierowane do nas, starając się udowodnić, że może pomóc wszystko co szybkie i łatwe. Ale z tak wielu opcji co jest najlepsze, aby pozbyć się niechcianego 'brzucha'?

Więc w obliczu faktów - nie istnieją żadne 'szybkie poprawki'. Utrata masy ciała, zwłaszcza w środkowej części, wymaga czasu i konsekwentnie dobrych nawyków. Po drugie, trwałe zmiany nie pochodzą z magicznych pigułek, herbatek lub stosowania niszczących diet. Po raz kolejny - dobre nawyki muszą być konsekwentnie przestrzegane. Najlepszym sposobem, aby stracić nadmiar masy brzucha ma wyważone połączenie prawidłowego odżywiania i ćwiczeń - w szczególności brzucha. Zbyt dużo jednego lub drugiego nie dadzą odpowiednich wyników których szukasz.

Cardio - jest najlepsze dla utraty nadmiernej wagi do wszystkich obszarów ciała. Rzeczy takie jak bieganie, energiczne chodzenie, skakanka, jazda na rowerze, pływanie lub ćwiczenia aerobowe są świetne i możliwe do wykonania. Tego typu ćwiczenia powinny być wykonane około 30-60 minut kilka dni w tygodniu, aby zapewnić widoczne rezultaty. Aerobik i wykonywanie ćwiczenia poprawią stan Twojego serca, twój stan umysłowy i emocjonalny oraz metabolizm.

Teraz należy pamiętać, że wykonywanie aerobiku i innych ćwiczeń wymienionych wyżej nie daje pozwolenia na jedzenie tego co chcesz. Możesz pracować ciężej niż inni, dłużej, intensywniej, ale jeśli nie odstąpisz od fast-foodów, chipsów, zatłuszczonych potraw - to wkrótce zobaczysz kilka swoich rekordów. Zdrowe i zrównoważone odżywianie jest koniecznością, jeśli chcesz stracić wagę swojego brzucha. Żywność napakowana w witaminy i minerały oraz mniej naładowane cukrami prostymi pomoże Ci w odchudzaniu środkowej części ciała.

Ostateczna myśl odnośnie wagi Twojego brzucha: kluczowe znaczenie to uzyskanie wystarczającej ilości snu, brak stresu i picie dużych ilości wody. Ci, którzy są pozbawieni snu, odwodnieni lub zestresowani mogą zniweczyć swoje szanse na sukces. Dobry program ćwiczeń i prawidłowego odżywiania, w połączeniu z wystarczającą ilością snu, odpowiednie uwodnienie i zrównoważony styl życia, wykonane i wykorzystywane konsekwentnie jest najlepszym sposobem aby stracić nadmiar wagi brzucha. Jeśli będziesz trzymać się programu i bardziej skupiać się na tym co jest zdrowsze zamiast próbować przejść do szybkiej utraty wagi, zobaczysz wyniki i będziesz bardzo szczęśliwa/y.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena