Każda kobieta chciałaby odchudzić nogi. Kobieta wygląda lepiej, kiedy posiada szczupłe nogi. Mężczyźni często koncentrują się na ich górnej części ciała, podczas gdy kobiety bardziej interesują się własnymi nogami. Damskie nogi wyglądają najlepiej, kiedy są pokryte cienką warstwą mięśni.

Data dodania: 2009-08-22

Wyświetleń: 3995

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Porady, jak uzyskać szczupłe nogi.

* Ciężki trening musi być częścią Twojego programu ćwiczeniowego. Bardzo często kobiety obawiają się dźwigać obciążniki, ale jeśli chcesz mieć szczupłe i zgrabne nogi to musisz to zaakceptować. Przede wszystkim ciężar treningu lub szkolenie wytrzymałości - jakkolwiek chcesz to nazwać - powoduje wzrost metabolizmu, co oznacza, że można spalić więcej kalorii w okolicach trenowanej części ciała, w tym nogi.

* Twoje mięśnie nóg to największe grupy mięśni w organizmie, więc praca z lekką wagą o wysokiej ilości powtórzeń nie jest najbardziej skuteczne. Korzystanie z większych wag i mniejszej ilości powtórzeń jest bardziej skuteczne dla Twoich mięśni nóg. Aerobik nie działa na Twoje nogi na tyle intensywnie, aby różnica w metabolizmie była wystarczająca. Twój metabolizm jest jak wielki piec który spala Twoje kalorie, a im większy metabolizm, tym więcej kalorii możesz spalić. Im więcej kalorii można spalić, tym więcej tłuszczu można stracić.

* Jedzenie małych posiłków jest również bardzo ważne z kilku powodów i już się zapewne słyszało o tym wcześniej. Efektywniejsze jest częste jedzenie małych posiłków 5-6 razy dziennie po około 300 kalorii - i tak w każdym posiłku. Pokarm oczywiście ma być wysokiej jakości i nieprzetworzony jeśli to możliwe. Częste jedzenie małych posiłków nie tylko daje Ci energie potrzebną do intensywnego treningu, ale także przyspiesza Twój metabolizm. Aby uzyskać najlepsze wyniki ważne jest, żeby w każdym z posiłków znajdowało się 20-30g białka.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena