Nowoczesne narzędzia e-commerce nie tylko ułatwiają rozwój naszej marki, poprzez automatyzację i integrację wielu kanałów sprzedaży w ramach jednego systemu. Czym jest BaseLinker i jak ułatwi prowadzenie naszego sklepu internetowego?

Data dodania: 2022-07-01

Wyświetleń: 182

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Rozwiązanie dla e-commerce które ułatwi prowadzenie Twojego sklepu

BaseLinker - co to jest?

Zacznijmy od samego początku, czyli wyjaśnienia, czym właściwie jest BaseLinker. To nowoczesne rozwiązanie e-commerce, które w dużej mierze usprawni wszelkie procesy związane z zarządzaniem sprzedażą, komunikacją z klientami, ale też usprawni obieg informacji w firmie.

Wdrożenie systemu BaseLinker zapewni nam integrację z wszystkimi podmiotami i serwisami, których potrzebujemy w naszym biznesie. Popularny dzisiaj platfomy marketplace, systemy płatności, hurtownie, narzędzia do sprawnej komunikacji z klientami czy firmy kurierskie - wszystkie te usługi z poziomu jednego systemu wyniosą naszą działalność na zupełnie nowy poziom efektywności realizacji procesów biznesowych.

Dlaczego warto wdrożyć BaseLinker w swoim biznesie?

Z czego wynika duża popularność systemu BaseLinker? Przede wszystkim z ogromnej oszczędności czasu jaką zyskujemy, zarządzając naszym sklepem z poziomu jednej platformy. Nigdy już nie będziemy musieli logować się osobno do kilku lub kilkunastu różnych systemów i serwisów, by skompletować zamówienia. Za pośrednictwem jednego widoku doprowadzimy każdą transakcję do końca.

Automatyzacja sprzedaży szeroko opisana pod adresem https://ecommerce-revolution.pl/automatyzacja-sprzedazy/ zapewni nam też duże oszczędności związane redukcją kosztów w jaki sposób? Nie będziemy już zmuszeni do zatrudniania kolejnych specjalistów e-commerce. BaseLinker i szerokie funkcje automatyzacji sprzedaży zrealizują wiele żmudnych i długotrwałych czynności za nas.

Jak zacząć proces wdrażania? 

Jak wdrożyć w swojej firmie innowacyjny system BaseLinker? Na szczęście nie będziemy musieli tego robić samodzielnie. Specjaliści do spraw wdrażania nowoczesnych narzędzi e-commerce z Ecommerce Revolution dostosują wariant wdrożenia do naszych potrzeb, uwzględniając także konfigurację żądanych integracji i przeznaczając odpowiedni czas na wyszkolenie nas w zakresie efektywnego wykorzystania narzędzia. Zdalne wdrożenie BaseLinker zrealizowane przez ekspertów branży zagwarantuje nam czerpanie korzyści z potencjału narzędzia już od pierwszego dnia. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena