Kraty i zawieszki sklepowe to jedne z wielu elementów służących do ekspozycji w sklepie. Wykorzystywane w sklepach każdej branży, są bardzo uniwersalnymi i funkcjonalnymi akcesoriami.

Data dodania: 2019-08-09

Wyświetleń: 1111

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak wykorzystać do ekspozycji kraty i zawieszki sklepowe

Kraty i zawieszki dają wiele możliwości, dlatego projektanci sklepów często proponują swoim klientom zawarcie ich w projekcie. Argumentują to różnymi przesłankami – niektóre z nich przedstawiamy poniżej.

Uniwersalna krata ekspozycyjna, czyli podstawa ekspozycji na zawieszkach

 

ekspozycja sklepowa na kratownicy

 

Kraty dostępne są w kilku wersjach. Jako krata wolnostojąca, czyli po prostu forma stojaka/stelaża. Taką najczęściej wybierają osoby, posiadające stoiska na zewnątrz lub małe sklepiki. Mogą je w każdej chwili schować lub wystawić na zewnątrz, ponieważ są mobilne i lekkie. We wnętrzach proponujemy kraty montowane na systemach sklepowych lub bezpośrednio do ściany. To duża oszczędność miejsca i zapewnia jego maksymalne wykorzystanie. Jak widać, nie ma znaczenia rodzaj ani budowa sklepu – kraty pasują wszędzie.

 

Akcesoria na kratę, czyli różne sposoby ekspozycji

 

zawieszki sklepowe pojedyncze

 

Elementów, które pasują na kratę, jest naprawdę wiele. Każda branża znajdzie wśród nich coś dla siebie. Pierwszy z nich to haczyk metalowy, na którym wieszamy wieszaki lub bezpośrednio same produkty. Zazwyczaj drobne, na przykład opakowane w blistry. Jeśli sprzedajesz bardziej wyspecjalizowany sprzęt, na przykład elektronikę i artykuły gospodarstwa domowego, wybierz dedykowane zawieszki. Stworzone specjalnie na suszarki do włosów, lokówki albo telefony komórkowe. W sklepach odzieżowych proponujemy zawieszki na czapki i buty, a w sportowych na piłki. Na kracie umieścisz także koszyki metalowe, które pomieszczą małe artykuły, nienadające się do zawieszenia, na przykład rajstopy w opakowaniach.

 

Plusy, jakie gwarantuje użycie zawieszek na kratę w sklepie

 

zawieszki sklepowe z szyldem

 

Przede wszystkim jest to duża oszczędność miejsca. Ten sposób ekspozycji jest także stosunkowo tani, jeśli bierzemy pod uwagę dłuższą perspektywę. Ponieważ zawieszki można w każdej chwili i dowolnie zmieniać, nie potrzebujemy dużych nakładów pieniężnych na zmianę wyglądu ekspozycji. Ma to swoje plusy także wtedy, kiedy zmienia się rodzaj i wielkość prezentowanych towarów. Specjalna zawieszka cenowa daje możliwość umieszczenia etykiety cenowej bezpośrednio na niej. Nie musisz oznaczać wtedy każdego artykułu osobno.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena