Profil Użytkownika

Przekąski przed ćwiczeniami i po treningu.

Rodzaj: Artykuł

To co jesz ma ogromne znaczenie nie tylko dla Twojego zdrowia, wyglądu czy samopoczucia, ale także wpływa na twoją wydolność, siłę i wytrzymałość podczas treningu. Dlatego przy wysiłku fizycznym bardzo ważna jest zbilansowana dieta. Co więc jeść przed i po ćwiczeniach? Rad udzielają specjaliści z Kliniki diety Medlinea.

Jak ochronić dłonie, stopy i usta zimą?

Rodzaj: Artykuł

Kiedy temperatura spada poniżej zera, nasze ciało jest szczególnie narażone na skutki obcowania z nią. Tak jak latem potrzebujemy chronić skórę przed słońcem, tak zimą zadbać powinniśmy szczególnie o te partie ciała, które narażone są na zimne powietrze i ogrzewanie.

Nowy Rok – Nowa Kariera

Rodzaj: Artykuł

Nowy Rok, to nowe wyzwania. Staramy się zmienić nasze życie na lepsze. Wdrażamy nowe plany i postanowienia. Może przy okazji warto przeanalizować, czy aktualna praca wciąż spełnia nasze oczekiwania. Jeśli intuicja podpowiada, że nie – zastanówmy się czy Nowy Rok nie powinien przynieść zmian na ścieżce kariery.

Sprzedawanie słowem. Mini case Groupona

Rodzaj: Artykuł

Pisanie tekstu na stronę www wymaga przede wszystkim dobrej znajomości marki i skonkretyzowania celów, które chce się osiągnąć. Aby copywriting by skuteczny, musi być dopasowany. Zatem idąc za radą Nicka Usborna, zanim zastanowisz się jak coś przekazać, pomyśl co chcesz przekazać.

Profil

Estelle Estelle

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
13
Kod partnerski:
/p:16532

Data urodzenia:
1987-02-15
Dołączył:
2010-11-16 09:50:37
Miasto:
Kraków
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
27-01-2011