To pytanie zadaje sobie na wiosnę większość kobiet. Zbliżający się sezon na krótkie spodenki, sukienki i spódniczki mini skłania do zadbania o nasze nogi.

Data dodania: 2014-07-12

Wyświetleń: 1142

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak skutecznie schudnąć z ud?

Jak skutecznie schudnąć i pozbyć się tkanki tłuszczowej z ud i zachwycać zgrabnymi, szczupłymi nogami? Odpowiedź znajdziesz w niniejszym artykule.

Ruszaj się!

Odkładaniu się tkanki tłuszczowej na udach sprzyja siedzący tryb życia. Tak więc, aby schudnąć z tej części ciała unikaj siedzenia bez przerwy. Przynajmniej co godzinę wstań i rozruszaj się. Jeśli masz taką możliwość zrób kilka skłonów, przejdź się po pokoju. Im więcej czasu spędzasz na siedząco, tym większe jest ryzyko tworzenia się cellulitu. Skutecznie odchudzanie nie może obejść się bez ćwiczeń. Pamiętaj, że organizm zaczyna spalać tłuszcz dopiero po 20 minutach intensywnego treningu. Dlatego ćwicz minimum pół godziny dziennie. Nie musisz wyciskać siódmych potów na siłowni, żeby ładnie wyrzeźbić mięśnie nóg. Wystarczy, że oprócz ćwiczeń w domu będziesz kilka razy w tygodniu biegać lub jeździć na rowerze.

Zamiast liposukcji...

Najlepszymi ćwiczeniami na zgrabną pupę, uda i łydki są przysiady oraz nożyce. Wykonuj 20 powtórzeń każdego ćwiczenia, pamiętając o zmianie nóg. Rolę rozgrzewki przed treningiem może pełnić skakanie na skakance. Pamiętasz ile frajdy sprawiało Ci to w dzieciństwie? Dzięki temu prostemu ćwiczeniu spalisz tłuszcz i poprawisz swoją kondycję. Marzenia o szczupłych udach niweczy podjadanie słodyczy i prostych tłuszczów zwierzęcych. Jeśli chcesz zapewnić sobie skuteczne odchudzanie wybieraj produkty o dużej zawartości białka i bogate w błonnik (pełnoziarniste pieczywo, brązowy makaron i ryż, chude mięso drobiowe, ryby).

Nogi to jeden z głównych atutów kobiecej urody. Zdrowa dieta i ćwiczenia to najlepszy sposób na skuteczne schudnięcie z ud. Już dziś zacznij walkę o szczupłe uda! Przekonasz się, że efekty są tego warte.

W przypadku, gdy nie masz problemów ze zdrowiem, a zależy ci na szybkiej utracie 2-3 kilogramów, warto wypróbować działanie leków na odchudzanie, dostępnych bez recepty. Największy ich wybór znajdziemy w internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę "odchudzanie tabletki", by na stronie pojawiły się rankingi najpopularniejszych tabletek odchudzających. Dokonując wyboru spośród wielu rodzajów suplementów zwróć uwagę na ich skład. Dla wielu z nas pragnienie zrzucenia paru kilogramów jest silniejsze niż ryzyko, które niesie za sobą przyjmowanie suplementów zawierających szkodliwe substancje (np. sibutraminę). Zamiast faszerować organizm chemią, warto poszukać alternatywnych leków na odchudzanie, takich jak chociażby zielona kawa czy keton malinowy.

Licencja: Creative Commons