Rynek dotyczący organizacji wesel rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają firmy wyspecjalizowane w planowaniu i przygotowaniu całego przedsięwzięcia, a cała otoczka (dekoracje ślubne, warstwa gastronomiczna, usługi fotograficzne) samego wydarzenia rozrasta się w zastraszającym tempie.

Data dodania: 2014-03-21

Wyświetleń: 1174

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Plenerowe przyjęcie weselne w hali namiotowej

Czym zaskoczyć swoich gości mając do dyspozycji tak szerokie pole do popisu? Okazuje się, że wybór zespołu czy menu nie jest tak kłopotliwy, jak wybór miejsca na celebrację dnia zaślubin. Ostatnim hitem w organizacji takiego rodzaju imprezy okazują się wesela w plenerze.

Wesele w plenerze

Czy można sobie wyobrazić bardziej romantyczną scenerię niż łono natury przyobleczone kwiatami i naturalną zielenią drzew? Wynajmując hale namiotową od sprawdzonej i rzetelnej firmy nie trzeba się przejmować nawet zawirowaniami pogodowymi, ponieważ profesjonalnie rozstawiony namiot jest bezpieczny i stabilny, przetrwa nawet silną wichurę czy ulewne deszcze. Idealnym terenem do zorganizowania takiego rodzaju przyjęcia jest ogród lub duży plac - wtedy mamy pewność, że nasi goście się pomieszczą i będzie wystarczająco dużo przestrzeni do zabawy.

Hala namiotowa na wynajem

Wiele firm organizujących przyjęcia ma w swoim portfolio także przygotowywanie imprez okolicznościowych pod namiotami. Decydując się na takie rozwiązanie lepiej powierzyć sprawę specjalistom, by wszystko, łącznie z cateringiem i innymi atrakcjami było dopięte na ostatni guzik. Wybierając najbardziej korzystną ofertę zwróćmy uwagę czy cena zawiera instalację i demontaż namiotu wraz z podłogą w części jadalnej oraz tanecznej, dekoracje ścian oraz stołów, oświetlenie. Obowiązkowo trzeba sprawdzić czy w wybranym terenie jest możliwość podłączenia elektryczności. W przeciwnym wypadku będzie trzeba skorzystać z agregatów prądotwórczych - wiele firm oferuje to w standardzie swojej obsługi technicznej (razem z klimatyzatorami lub ogrzewaczami powietrza). Namioty oferowane przez takie firmy są dostępne w różnych wymiarach i stylistyce, tak by sprostać oczekiwaniom zróżnicowanej klienteli.

Firma cateringowa

Menu weselne to zawsze duże wyzwanie dla pary młodej, Trzeba bowiem tak dobrać potrawy, by młodsze i starsze pokolenie znalazło coś dla siebie. Kluczowym zadaniem będzie wybór odpowiedniej firmy cateringowej, która powinna mieć doświadczenie w pracy w terenie. Dodatkowym walorem będzie również posiadanie odpowiedniej ilości stołów oraz serwisu (sztućców, szklanek, kieliszków itd.). Nikogo już nie dziwią wcześniejsze degustacje, dlatego jeżeli istnieje taka możliwość, to nowożeńcy powinni z niej skorzystać.

Dobra zabawa do białego rana

W Ameryce plenerowe przyjęcia są czymś na porządku dziennym, u nas dopiero wchodzi moda na organizację wesel w halach namiotowych. Porównując koszty obu przedsięwzięć należy stwierdzić, że są porównywalne. Wrażenie jednak, jakie wywrzemy na naszych gościach jest bezcenne, dlatego warto się przełamać i organizując własną uroczystość rozważyć wynajęcie namiotu.

Licencja: Creative Commons