Postawienie magazynu to spora inwestycja. Z tego też powodu coraz więcej osób decyduje się na poszukanie tańszych, ale równie funkcjonalnych alternatyw. Jakich? Jedną z ciekawych opcji, która zyskuje dziś coraz większą popularność, jest wybieranie hal namiotowych. Przekonaj się, jakie zalety ma takie rozwiązanie i zastanów się, czy spełni oczekiwania Twojego przedsiębiorstwa.

Data dodania: 2021-07-09

Wyświetleń: 502

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Hale namiotowe jako magazyn – dlaczego warto?

Dlaczego warto inwestować w hale namiotowe?

Zazwyczaj hale namiotowe posiadają szkielet wykonany z ocynkowanej stali, a wszystko to przykrywa plandeka wykonana z tworzywa sztucznego. Profesjonalne i zgodne z normami bezpieczeństwa hale są w stanie przez długi czas spełniać swoje zadanie. Można śmiało powiedzieć, że niczym nie różnią się od standardowych magazynów. Oto najważniejsze korzyści, jakie zyskasz, kiedy zdecydujesz się zainwestować w hale namiotowe:

Niższa cena

Pierwszym i często bardzo ważnym argumentem, który przekonuje przedsiębiorców do wybrania właśnie hal namiotowych, są niższe koszty. Obecnie nie ma tańszej opcji niż właśnie tego rodzaju rozwiązanie. Kiedy porównasz tę opcję do budowania hali z pustaków, to szybko przekonasz się, że model namiotowy to ponad 50 tysięcy złotych oszczędności. Zatem, kiedy dla Twojej firmy tak ważna jest oszczędność lub jest ona w fazie rozwoju, to zdecydowanie warto wybrać hale namiotowe.

Krótki czas realizacji

Niższa cena gwarantuje oszczędność, z kolei kolejna zaleta, czyli krótki czas realizacji, sprawia, że szybciej możesz zwiększyć swoje zyski. Wiele hal namiotowych powstaje nawet w ciągu kilku dni, choć oczywiście sporo zależy od tego, jakiej firmie zlecimy jej postawienie. To nieporównywalnie więcej niż w przypadku hal budowanych z pustaków, na które trzeba czekać przynajmniej kilka tygodni, a czasem nawet kilka miesięcy.

Stabilna konstrukcja

Następnym atutem, którego nie warto ignorować, jest bezpieczeństwo. Cała konstrukcja została tak zaprojektowana, że jest stabilna i nie wymaga dodatkowego wzmocnienia. To z kolei sprawia, że możemy zyskać kolejną korzyść. Jaką? Otóż brak wzmocnień, np. kolumn czy prętów na samym środku hali, sprawia, że zyskujemy większą powierzchnię do zagospodarowania. W dodatku praca magazynierów staje się wydajniejsza.

Mobilne

Zwróć uwagę także na to, że często hale namiotowe są też mobilne. Można je zamontować do gruntu, a później w razie potrzeby zdemontować i przetransportować w inne miejsce. Cały proces nie trwa długo i w krótkim czasie możemy znów zamontować halę w zupełnie innym miejscu. Zatem lokalizacja nie staje się żadnym ograniczeniem.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena