Chaos na świecie jest wytworzony przez śpiących ludzi, którzy śnią swój koszmarny sen.

Data dodania: 2022-02-28

Wyświetleń: 949

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każdy z nas ma przewodnika Chrystusa lub antychrysta. Jeśli śpi jego przewodnikiem i doradcą jest szatan czyli idzie ciemną ścieżką mocy. Prowadzi go ona w świat materii. Jego ciało zaczyna być ciężkie, zbite w cząsteczki i postrzegane jako to kim jest w swoim śpiącym umyśle.

Szatan to fałszywy doradca, który prowadzi każdego człowieka służącemu jemu, do zguby. Podpowiada aby otaczał się przedmiotami, które są zbitym stanem energii cząsteczek. Wówczas szuka siebie w etykietach i mówi, że jest mężczyzną, kobietą, profesorem, lekarzem, nauczycielem czy biznesmenem itd. Nadaje sobie różnego rodzaju etykiety jak nazwy przedmiotom, które go otaczają. Nie wie kim jest.

To człowiek śpiący w garniturze ego. Boi się śmierci, bo wie, że może zachorować i umrzeć na C19 lub na wojnie. Obecna wojna za naszą granicą jest po to, aby przebudzić większą ilość ludzi. Zburzyć im te przedmioty, które tak bardzo cenili i ciała w których chcieli żyć wiecznie. Wszystko to w jednej chwili może zostać zniszczone, bo to jest iluzja prawdziwych wartości człowieka. Ciało jest tylko martwym, widzialnym końcem.

Świadomość Chrystusowa budzi się w człowieku, który doświadcza wielkiego bólu, cierpienia lub ucisku. Wówczas czuje, że jest coś w nim w środku, co przetrwa najcięższe próby. To dusza i duch, który jest przewodnikiem do rozrzedzonej energii czyli świadomości Chrystusowej. Poprzez porzucenie przywiązania do materii, człowiek zaczyna się rozrzedzać. Traci sztywność ciała i gęstość, stając się bardziej lekki i elastyczny.

Światło zmienia jego strukturę materialną i wprowadza lekkość życia. Światło to oddech, który zmienia ciało stałe w płynne. Im większe przebudzenie, tym większa elastyczność ciała fizycznego i więcej energii do życia. W końcu stajesz się jak powietrze, jak para wodna, która przenika wszędzie bez większych oporów. Dochodzisz do coraz większej mądrości a tym samym świadomości dziecka Stwórcy czyli świadomości Chrystusowej. Pozostawiasz za sobą służbę szatanowi i jego bożkom, a zajmujesz się sobą i swoim rozwojem duchowym.

Uczysz się i rozpoznajesz siebie od środka. Nasz świat jest jeszcze wypełniony śpiącymi ludźmi na swoje życzenie. Stąd tyle kłamstw, zamieszania czy wojen. Tyle chaosu co jest obecnie na świecie, to sprawa śpiących ludzi. Coś wielkiego musi ich przebudzić aby wrócili do siebie, do świadomości tego kim naprawdę są.

Człowiek obudzony wie, że pochodzi ze Źródła życia i do niego powróci. Jest dzieckiem Boga prawdziwego i Jego synem Chrystusem. Ma świadomość taką jak Jezus, nazywający siebie Chrystusem. Znał swoje pochodzenie i znał swego Ojca i Matkę. Świadomość Chrystusowa jest dana każdemu kto jej poszukuje. Mądrość prowadzi do odkrycia Boga w sobie czyli poznania siebie, kim naprawdę każdy z nas jest w prawdzie. Praw-da jest dana każdemu do rozpoznania poprzez poszukiwania. Albo żyjesz według praw ludzkich czyli ego albo znasz prawa boskie i ich przestrzegasz.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena