Mowa jest srebrem a milczenie złotem, dlaczego tak jest?

Data dodania: 2023-03-06

Wyświetleń: 279

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

To najbardziej okazywana energia materialna w człowieku. Po mowie można rozpoznać kim, kto jest. Głos bierze się z uwięzionych fononów w środku atomu. Jest to fala akustyczna, która chce wyjść na zewnątrz. Im kto więcej mówi o niczym lub pisze, tym więcej ma uwięzionych fononów w ciele. To krzyk duszy, sprzeciw na niskie wibracje.

Podobnie jest z pisaniem. Są ludzie, którzy piszą wiele książek, grube tomy w których jest więcej lania wody niż treści. Prawdziwych i konkretnych informacji jest w tych tomach niewiele. To zaśmiecony umysł wywala na papier nieprzepracowane emocje. Podobnie jak malarze wyrzucają swoje emocje na obraz. „Mowa jest srebrem milczenie złotem”. Jezus nie wydał żadnych książek, a jego słowa zostały spisane wiele lat po śmierci. Być może zmyślone, jedynie ubrane w treści, które ciągle powtarzał. Prawdziwy mistrz mówi niewiele, powtarza te same idee w których zawarta jest cała odkryta prawda.

„Płyń jak woda” – Bruce Lee, jest tu zawarte wszystko. Mało słów, a ogrom treści. Woda jest podstawowym składnikiem ciała człowieka i istot żywych. Warto zatem poznać jej strukturę i energię. Ważne aby pić wodę o najlepszej jakości. Zanieczyszczona powoduje różne choroby i problemy. Nadmiar słów bierze się często z zanieczyszczonego ciała, które wytwarza ogrom emocji. Nadmiar emocji i zanieczyszczeń organizmu prowadzi do chorób psychicznych. Metale ciężkie, których jest dużo w żywności, lekach i chemitrais z powietrza, powodują obce głosy w głowie. Dość, że za dużo mówisz, piszesz, to jeszcze obce byty mówią w twojej głowie. Słyszysz to czego nie ma. Boisz się wszystkiego, bo sam wytwarzasz w sobie ogrom huku.

Jedynym wyjściem jest bycie w ciszy, pobyt w lesie w naturze, nad wodą aby się uspokoić. Ciało należy oczyszczać ze wszystkich metali ciężkich - krzemem. Panować nad swoją impulsywną mową, bo ona produkuje coraz więcej emocji. Dobrze jest oczyszczać się poprzez krzyk lub głośny płacz aby uwolnić falę akustyczną z ciała. Napełniać się światłem, mówić wolno z rozwagą i myśleć co się mówi lub pisze. Słuchać innych zamiast mówić. To jedyne lekarstwo aby podnieść świadomość czyli poziom światła w sobie.

Teraz poprzez Internet, jest wylew różnej maści hybrydowych mówców, którzy czynią zamieszanie w umyśle. Skupiają jedynie uwagę na sobie, poprzez długie lajfy aby pobierać energię. Warto się zastanowić, zrobić przegląd manipulacyjnych kanałów na Y.T i korzystać tylko z tych, co mają najwięcej światła w sobie. Polecam kanał Mocny Egregor, gdzie jest mega wiedza, pochodząca ze Źródła.

Światło to fotony czyli elektrony wybijane na zewnątrz orbity w atomie z promieniującym światłem. Fonony to elektrony spadające do wewnątrz atomu, bo nie mają na tyle energii aby wzbić się wyżej. Fonony tworzą krzyk uwięziony wewnątrz istoty żywej. Można to zaobserwować jak kolorowe ptaszki pięknie śpiewają. Natomiast kruki i czarne wrony krzyczą, wydając przerażający dźwięk. One są podłączone pod ciemność.

Łatwo jest wybrać co chcesz powiększać, czego chcesz doświadczać? Światła czy ciemności? Wybór należy do każdego z nas. Zachęcam do diagnozy duszy aby sprawdzić, kim się jest, jaka jest Twoja dusza i co można oczyścić aby wznieść się wyżej. Kontakt do mnie przez stronę: www.diagnozaduszy.pl

Licencja: Creative Commons
0 Ocena