Chwieją ci się zęby, krwawią dziąsła?  Wizja bezzębnej kobiety cię przeraża? Zapewne. To niezbyt miły widok, szczególnie gdy się uśmiechasz.

Data dodania: 2013-06-10

Wyświetleń: 2049

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Paradontoza, to wyraźny sygnał zachwiania równowagi twojego organizmu.

Lubisz kawę, herbatę, mięso? Zobacz te produkty przez pryzmat swojego problemu. Twój organizm jest zakwaszony.  Woła o pomoc!

Czy wiesz, że jedna filiżanka kawy wypłukuje z twojego organizmu witaminę C. A, brak witaminy C prowadzi do szkorbut. Tak, do szkorbutu. Jesteś zaskoczona?  Jeśli myślisz , że to choroba przeszłości to jesteś w wielkim błędzie. Badania dowodzą, że ludzie umierają częściej z powodu szkorbutu, niż dotąd sądzono.

Istnieje ścisły związek pomiędzy miażdżycą a szkorbutem.

W  przeszłości na szkorbut chorowali więźniowie i marynarze. Dzisiaj, w dobie tylu produktów na rynku, chorują na nią już dzieci.

Zastanów się i przemyśl do czego doprowadza cię rozwój cywilizacji. Tyle jedzenia, a ty cierpisz na chorobę z przed stuleci.

Jeśli dopadła cię paradontoza możesz zacząć „naprawiać swój organizm”. Zatrzymać rozwój choroby. Warunek konieczny – musisz naprawdę tego chcieć!  To wyzwanie. Podróż w nowe i nieznane. Ale opłacalne.

Chcesz się przekonać? To do dzieła.

  • Na początek spożywaj dużo produktów świeżych zawierających witaminę C. O, jest teraz sezon na truskawki. To prawdziwa bomba witaminowa.
  • Dodatkowo wprowadź naturalne suplementy diety z witaminy C oraz koenzymem Q10
  • Usuwaj płytkę nazębną, tak zwany kamień z zębów.  Polecam ci do tego celu sodę oczyszczoną. Używaj jej zamiast pasty do zębów.
  • No i oczywiście jako warunek konieczny zmień swoje nawyki żywieniowe. Zauważ warzywa i wprowadź je do codziennego jadłospisu.

Jak widzisz na paradontozę są sposoby – łatwe i tanie. Więc jak już dopadnie cię paradontoza, potrzebna jest tylko twoja wola i chęć działania.

Zacznij działać i pozbądź się paradontozy raz na zawsze. Siła jest w tobie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena