Profil Użytkownika

Moja praca to

obecnie nie pracuję

Moje zainteresowania

moim zainteresowaniem jest pisanie wierszy, malowanie, pisanie artykułów, poradników i opowiadań

Po Artelis spodziewam się…

PO ARTELIS SPODZIEWAM SIĘ ŻE BĘDĘ MÓGŁ WYRAZIĆ TO CO NAPRAWDĘ CZUJĘ, SWOJE REFLEKSJE NA WIELE TEMATÓW W STWORZONYCH PRZEZ SIEBIE ARTYKUŁACH I ŻE WIELE OSÓB BĘDZIE CZYTAŁO MOJĄ TWÓRCZOŚĆ.

Lubię gdy...

MOJE DZIEŁA CZY TO BĘDĄ MALARSKIE CZY PISARSKIE UDAJĄ MI SIĘ POD WZGLĘDEM STYLISTYCZNYM I MERYTORYCZNYM. A TAKŻE LUBIĘ GDY KTOŚ JEST ZE MNĄ SZCZERY..

W ludziach cenię...

UCZCIWOŚĆ, SPONTANICZNOŚĆ I SPOKÓJ DUCHA

Pokaż więcej
Jakie sygnały wysyła  brzuch jeśli odczuwamy  dolegliwości bólowe?

Jakie sygnały wysyła brzuch jeśli odczuwamy dolegliwości bólowe?

Wiele osób zmagając się z dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, w tym bólami brzusznymi nie zdaje sobie sprawy z tego, że pod tym objawem tak naprawdę kryją się problemy emocjonalne. Taka niewiedza prowadzi do szukania pomocy wśród wielu specjalistów, w tym gastrologów co kończy się nieprzyjemnymi badaniami, które niczego konkretnego nie ujawniają poza swoistym poczuciem dyskomfortu.

 

Jak wygląda życie osób dotkniętych osobowością Borderline?

Jak wygląda życie osób dotkniętych osobowością Borderline?

Osobowość chwiejna emocjonalnie typu borderline jest zaburzeniem, które dotyka 1-2% . Jest to inaczej osobowość z pogranicza psychoz, nerwic i chorób afektywnych. Osoby nią dotknięte mają ogromny problem z emocjami, ponieważ popadają w różne skrajności. Przy tym zaburzeniu dominuje stałe poczucie pustki wewnętrznej, czyli brak sensu w życiu.

Jak wychowywać dziecko aby było w przyszłości samodzielne?

Jak wychowywać dziecko aby było w przyszłości samodzielne?

Wychowywanie dziecka i przygotowywanie go do dorosłego życia nie jest takie proste jakby się to wydawało. Jednak jest to możliwe dzięki odpowiedniemu podejściu, bezwarunkowemu poczuciu miłości i akceptacji dziecka takiego jakim ono jest. Co prawda każde dziecko jest inne, ale ważne jest aby już od najmłodszych lat kształtować w nim poczucie samodzielnego podejmowania działań.