Marzy Ci się zdrowy sen? Wstawanie rano rześko. Widzisz, jak po dobrze przespanej nocy energicznie wykonujesz wyzwania dnia?            

Data dodania: 2013-05-25

Wyświetleń: 1708

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Oto 7 sposobów na dobry sen:

 1. Ostatni posiłek jedz o godziny 18.00                                                               
  Często Ci się zdarza, że rano wstajesz zmęczona, nie wyspana. Odstaw jedzenie przed snem. Stwórz możliwość odpoczynku i regeneracji Twojemu ciału. Czy nie zasługuje na to? 
 2. Zakończ wszystkie konflikty przed snem.
  Niezakończone konflikty rodzą różne myśli, ale jakie? Czy pozwalają Cispokojnie zasnąć, czy jednak dorabiasz sobie różne ideologie, ciągi zdarzeń, wyobrażenia. Wprowadzają chaos do Twojej głowy. Czy one są dla Ciebie dobre? W ten sposób przecież kreujesz swoją rzeczywistość!
 3. Wygodne  łóżko
  Najlepiej duże z matą tworzącą jednolitą naturalną warstwę wypełnioną surowcami roślinnymi, które zmieniają kierunek promieniowania (odbijają promienie), a jednocześnie jonizują powietrze.                                                                        
 4. Śpij w pomieszczeniu wolnym od urządzeń elektrycznych.                              
  Sypialnia to oaza spokoju. To miejsce odpoczynku, służące wyciszeniu po całym dniu pracy. Podziękuj tym urządzeniom i przestaw do pokoju obok. Telewizor, tak jak i inne sprzęty elektryczne, wytwarza pole elektromagnetyczne, które sprzyjają bezsenności i wywołują niekorzystną jonizację powietrza. Pozbądź się go.
 5. Wietrz sypialnie przed położeniem się spać.                            
  Więcej tlenu to zdrowszy sen. Poprzez wietrzenie napływa świeżego powietrze. Twoje ciało jest dotlenione. Polecam nakropić pościel naturalnym olejkiem lawendowym. O, jak odpręża. Dobrych snów.
 6. Przed snem przeczytaj kilka stron książki odprężającej.                                            
  Daj sobie chwilę odprężenia i ukojenia. Wejdź w świat swoich marzeń. Wyobraź sobie swoje idealne życie. Jak ono wygląda? Jak Ty wyglądasz? Co czujesz? Podoba Ci się? Widzisz się tam? Masz wpływ na swoje życie. Naprawdę, dużo zależy od ciebie!
 7. Utrzymuj w sypialni porządek.                                                                        
  Bałagan i nadmiar rzeczy w sypialni rozprasza i powoduje nieład. Wyrzuć z niej wszystko co zbędne. Zapewniam Cię, że od razu poczujesz różnicę. Porządek i ład harmonizuje i pozwala Tobie spokojnie zasnąć.
Licencja: Creative Commons
1 Ocena