Co by znaczyło dla Ciebie kilkaset złotych dodatkowego dochodu miesięcznie? Czy warto poświęcić swój czas aby to osiągnąć sprzedając ebooki w programie partnerskim?

Data dodania: 2011-10-26

Wyświetleń: 2747

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Elektroniczne książki, czyli ebooki to nic innego jak książki w postaci cyfrowej, najczęściej w formie pliku PDF. Dzięki niebywałemu rozwojowi Internetu stały się one źródłem poważnego dochodu dla ich autorów, ale nie tylko. Dzisiaj każdy, kto tylko chce zarobić, ma dość wytrwałości, aby uczyć się nowych rzeczy i nie rezygnuje po krótkim czasie, może stworzyć sobie stabilne źródło dodatkowego dochodu.

Jedną z najlepszych porad, jaką trzeba udzielić osobie rozpoczynającej zarabianie na programach partnerskich i ebookach jest:

Nie poddawaj się zbyt szybko, bądź wytrwały, rób coś każdego dnia a sukces przyjdzie na 100%.

Największym i najstarszym wydawnictwem oferującym ebooki i możliwość zarabiania na nich jest wydawnictwo Złote Myśli. Wydaje się tam praktyczne poradniki, które każdego dnia pomagają zwykłym ludziom osiągać sukces. Oprócz pozycji motywacyjnych w Złotych Myślach wydaje się też poradniki opisujące w prosty sposób unikalną niszową wiedzę wynikającą głównie z praktyki autora.

Program partnerski Złotych Myśli oferuje aż 40% prowizję za polecenie ebooka i wiele przydatnych narzędzi dla partnerów.

Jeśli chcesz na poważnie zarabiać na ebookach, możesz zbudować swój własny, samoaktualizujący się sklep, z całą ofertą wydawnictwa.

Oprócz Złotych Myśli godnymi polecenia programami oferującymi również możliwość zarabiania na ebookach są:

-Dobry Ebook

-Escapemagazine

-Nextranet

Na początek proponuję wybrać sobie jeden program i skupić się na nim. Dokładnie poznać produkty i panel programu. Proponuję też zapoznać się dokładnie z regulaminem.

Polecam rozpoczęcie promocji od wygenerowania bezpłatnych fragmentów publikacji z Twoim linkiem partnerskim wewnątrz.

Następnie umieść te fragmenty na takich portalach jak: wzuta, czy chomikuj. Proste? Zapewniam Cię, że to działa. Jeśli tylko nie poddasz się zbyt wcześnie, wygenerujesz fragmenty z linkiem partnerskim i umieścisz je w Internecie, zarobisz pierwszą prowizję w niedługim czasie. Kiedy już osiągniesz w tym wprawę będziesz w stanie wykonać coraz więcej pracy każdego dnia, mniejszym nakładem pracy. Z czasem też prowizje będą pojawiać się częściej.

Licencja: Creative Commons
4 Ocena