Czy ty też zastanawiasz się, czy da się zarabiać na liście adresowej? Jak to wszystko zrobić i jakie strategie wprowadzić? Jak budować duże listy adresowe?

Data dodania: 2011-10-25

Wyświetleń: 1377

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Prawdopodobnie zacząłeś czytać ten artykuł, dlatego, że chcesz zrobić dużo pieniędzy w Internecie, prawda? Jednak, jeśli chcesz zarabiać dużo pieniędzy musisz sprzedawać wiele rzeczy. Możesz teraz pomyśleć "O mój Boże, nie mam nic do sprzedania, nie jestem sprzedawcą." Spokojnie, nie stresuj się. Pokażę ci, co dokładnie musisz zrobić, aby ludzie chętnie kupowali od Ciebie.

Tak, Internet to najszybszy sposób, żeby sprzedać wiele rzeczy. Jest do zaoferowania wiele świetnych produktów, jest też masa ludzi, którzy chętnie je kupią.

Wyszukanie odpowiednich produktów jest łatwe - są setki programów partnerskich z milionami produktów do promowania. Następne pytanie brzmi: gdzie można znaleźć ludzi, którzy byliby skłonni kupić od Ciebie? Cóż, odpowiedź brzmi: jest to lista adresowa!

Twoja lista adresowa i baza klientów jest twoim największym atutem na zarabianie pieniędzy w Internecie.

Załóżmy, że masz 100 osób odwiedzających Twoją witrynę dziennie, chcesz, aby około 10 z nich zarejestrowało się na listę - co oznacza, że ​​możesz później wysyłać do nich informacje, promować swoją stronę i różne produkty. 

Podzielę się z wami kilkoma przykładami z własnej działalności. Stworzyłem serię darmowych samouczków, gdzie pokazuję ludziom, jak rozpocząć zarabianie pieniędzy i zbudować swój biznes w Internecie. Starałem się zrobić to jak najlepiej, udostępniłem za darmo cenne informacje, które zdobyłem na przestrzeni lat. 

Ludzie trafiają na tą stronę z różnych miejsc: z linków pod moimi filmami na You Tube, z innych moich stron internetowych, z wyszukiwarek, z Facebooka, Twittera, innych blogów i innych kanałów. Jeśli im się podoba to, co widzą mogą zapisać się na listę, wtedy otrzymają dostęp do pozostałych samouczków i strategii, które pomogą im rozpocząć i rozwijać udany biznes online. 

Kiedy zapisują się na moją listę zaczynają otrzymywać ode mnie wiadomości zachęcające ich do wypróbowania różnych strategii i pomysłów na biznes, aby zarobić więcej pieniędzy w Internecie. W trakcie kolejki przygotowanych wiadomości polecam też świetne produkty, które pomogą im zarobić jeszcze więcej pieniędzy w Internecie.
 W ten sposób zarabiam pieniądze jednocześnie pomagając ludziom.


Jeśli chcesz osiągnąć długoterminowy sukcesu w biznesie Internetowym musisz budować listy adresowe.

Licencja: Creative Commons