Na czym polega integracja z Asari serwisu internetowego?

Data dodania: 2021-11-01

Wyświetleń: 801

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Integracja z Asari Api serwisów opartych o Wordpress

Wiele serwisów agencji nieruchości posiada na swojej stronie internetowej listę ofert. Niestety jak to w życiu bywa, oferty zawsze muszą być aktualne a sam proces aktualizacji bazy jest bardzo czasochłonny. Dlatego właśnie wiele firm korzysta z specjalnych systemów CRM do zarządzania bazą nieruchomości.

Co zatem z listą ofert w serwisie Wordpress?

Rozwiązaniem tutaj jest integracja z asari lub innym systemem CRM który obsługuje nasze biuro nieruchomości, dzięki temu baza ogłoszeń z mieszkaniami i resztą nieruchomości zawsze pozostanie aktualna na naszej stronie internetowej. Klienci odwiedzający naszą stronę internetową będą mogli przeglądać najnowsze ogłoszenia oraz wyszukiwać zgodnie z oczekiwaniami w wyszukiwarce.

Dzięki integracji z asari nasze ogłoszenia aktualizujemy tylko w jednym miejscu, na stronie opartej o np Wordpress wszystko wówczas aktualizuje się automatycznie! Skuteczna integracja z asari sprawi że zapomnimy o zarządzaniu stroną internetową raz na zawsze, a nasz wolny czas będziemy mogli poświęcić na spotykanie się z klientami oraz na sprzedaż naszych nieruchomości. Jest to możliwe niezależnie czy nasza strona internetowa jest oparta o Wordpress, Joomle czy inny system zarządzania treścią.

Istnieją również inne, nowoczesne metody promocji ogłoszeń z nieruchomościami, takie jak na przykład automatyczne dodawanie ogłoszeń na jeden z najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w Polsce. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie nasze ogłoszenia zawsze będą aktualne oraz każdego dnia na pierwszej pozycji, pozwoli nam to na prezentowanie naszej oferty znacznie szerszemu gronu odbiorców. Dodatkowo ogłoszenia podbijane każdego dnia na peirwsze pozycje dają nawet 30 razy więcej wyświetleń, a tym samym większą ilość klientów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
1 Ocena