Jest sprawą normalną, że w network marketingu czy jak wolisz w biznesie MLM, pieniądze zarabia się wtedy, kiedy zbuduje się mniejszą lub większą grupę partnerów lub klientów. Co by jednak było, gdyby można było wygenerować dochód zanim jeszcze ktokolwiek zdecyduje się na współpracę?

Data dodania: 2011-07-14

Wyświetleń: 1863

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie da się ukryć, że w każdym biznesie, w każdej branży i dziedzinie, zarabia „garstka” czyli od kilku do kilkunastu procent przedsiębiorców. MLM nie jest tutaj wyjątkiem.

Można by się długo zastanawiać nad tym, dlaczego tak jest. Powodów takiego stanu rzeczy jest bowiem mnóstwo. Zdecydowanie lepiej jest jednak zastanowić się nad rozwiązaniem problemów.

Jednym z takich rozwiązań jest właśnie możliwość osiągnięcia dochodu ZANIM jeszcze zbudujesz swoją grupę. To może wydawać Ci się teraz niedorzeczne i naciągane. I wiesz co, sam być może tak właśnie bym pomyślał, gdybym to nie ja był autorem tych słów.

Mówię tutaj jednak o współpracy z jedną z największych firm MLM na świecie, która do tej pory wykreowała ponad 200 milionerów a swoim partnerom wypłaciła ponad 200 miliardów $.

Pamiętaj o jeszcze jednej rzeczy. Nie obiecuję Ci żadnego ogromnego dochodu, który osiągniesz w dwa dni. Nie mówię, że wystarczy podpisać umowę o współpracę i nagle ludzie zaczną do Ciebie walić drzwiami i oknami.

Mówię po prostu o tym, że masz możliwość podjęcia współpracy z konkretną firmą oraz o tym, że możesz generować dochód na fakcie konsumpcji.

Prawda jest taka, że NIKT INNY w Polsce nie jest w stanie zaoferować Ci takiego startu w biznesie. Nie, nie mówię, że to gwarantuje sukces. Mówię o tym, że KAŻDY ZAKUP produktu jest inwestycją, która ZAWSZE zwróci Ci się z nawiązką.

Łatwo jest więc się domyśleć, że zarabiasz pieniądze jeszcze bez grupy ale również wtedy, kiedy masz już dochód z organizacji. W ten sposób osiągasz dwa źródła dochodu nie robiąc tak naprawdę nic poza tym, że konsumujesz prozdrowotny produkt i rozwijasz swój biznes.

Jeżeli interesuje Cię taka możliwość, to odbierz zaproszenie na webinar, na którym wszystko Ci opowiem.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena