Z całą pewnością bardzo wiele osób chciałoby sprzedawać w internecie. Część z tej grupy na pewno ma już pomysł i być może produkt ale wtedy pojawia się poważny problem, który wiąże się z brakiem umiejętności i wiedzy technicznej, żeby faktycznie można było mówić o automatycznej sprzedaży.

Data dodania: 2011-12-06

Wyświetleń: 2882

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Większość osób nie ma wiedzy programistycznej. Nic w tym dziwnego. W tym momencie rozwiązaniem numer 1 jest wynajęcie kogoś, kto zrobi tę część pracy za nas.

Mówiąc inaczej, możemy zlecić jednorazowo takie zadanie programiście i zapłacić za usługę. Jaki jest to koszt? Pewnie nie wygląda to wszędzie tak samo ale uśredniając, jest to około 1000zł.

W tym momencie wiele osób nie będzie w stanie zapłacić takiej kwoty. Czy jest więc inne rozwiązanie?

Okazuje się, że tak...

Mówię w tym momencie o skrypcie, który pomaga zautomatyzować całą sprzedaż. Jest to narzędzie, które nie tylko załatwi za nas sprawy programisty ale żeby je wykorzystać, nie musimy nawet znać języka html.

Wszystko tworzymy jakbyśmy pisali artykuł w Wordzie i … gotowe.

Ale to nie wszystko...

Jeśli wiesz czym jest upsell, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Samo to słowo oznacza proces, który wygląda tak, że do głównej oferty dokładamy np. kolejny produkt, który jest uzupełnieniem. To może być np. pasta do butów, jeśli ofertą główną są właśnie buty.

Ten skrypt również pozwoli Ci zautomatyzować cały proces. Wystarczy, że podasz ceny napiszesz tekst do dodatkowej oferty a skrypt sam podliczy łączną wartość zamówienia.

Podsumowując, nie ma w tej chwili prostszego i tańszego sposobu, żeby w końcu zacząć sprzedawać automatycznie w internecie a jeśli myślisz poważnie o sprzedawaniu w internecie, to te narzędzie może być dla Ciebie strzałem w "10"...

Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć na tej stronie.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena