Biznes ceni sobie spotkania na żywo. Stanowią one nie tylko jeden z najistotniejszych filarów prowadzenia firmy, ale przyczyniają się również do nawiązywania nowych, atrakcyjnych sposobów jej rozwijania. By biznesowe negocjacje mogły odbywać się w sprzyjającej atmosferze, warto zadbać o wyjątkowe miejsce do ich prowadzenia. Najwyższej jakości sprzęt, profesjonalna obsługa a także niesamowita lokalizacja składają się na sukces udanych spotkań biznesowych. 

Data dodania: 2022-01-10

Wyświetleń: 332

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

The Bridge Wrocław - idealny adres na Twoje wydarzenie!

Jeśli szukasz właśnie takiego miejsca we Wrocławiu, nie możesz przejść obojętnie obok oferty hotelu The Bridge, mieszczącego się w centrum miasta, tuż obok rynku.

The Bridge – miejsce, które zachwyca!

Hotel The Bridge Wrocław od samego początku istnienia przykuwa uwagę, a to za sprawą najwyższego poziomu jaki oferuje. Goście korzystający z usług hotelu (wyśmienitej restauracji, komfortowych pokoi i doskonale wyposażonych sal konferencyjnych) cenią sobie klasę i styl w jakim utrzymany jest charakter hotelu. Dzięki temu, hotel jest doskonałym miejscem biznesowych spotkań oraz szkoleń. Na uwagę zasługuje również świetna komunikacja z centrum miasta, co ułatwia organizację wydarzeń, zwłaszcza wśród firm poszukujących sali konferencyjnej w centrum Wrocławia!

Sale konferencyjne The Bridge

Łączna powierzchnia czterech dostępnych sal wynosi 859 metrów kwadratowych, a pojemność największej sali balowej to aż 450 uczestników.

Dla firm organizujących spotkania do 100 osób, doskonale sprawdzi się sala Platinum o powierzchni 92 metrów kwadratowych, oferująca powierzchnię użytkową dla 90 osób. To jedna z najczęściej wybieranych sal konferencyjnych we Wrocławiu!

Z kolei osoby ceniące sobie mniejsze przestrzenie, mogą skorzystać z Sali Speculo (62 metry kwadratowe, mogąca pomieścić do 60 osób) oraz Sali Corium (25 metrów kwadratowych, mogąca pomieścić do 10 osób),

Dzięki zróżnicowanej wielkość sal konferencyjnych, oferta hotelu zapewnia możliwość idealnego dopasowania przestrzeni do bieżących potrzeb klienta (konferencje, spotkania okazjonalne itd.).

Poznaj indywidualne możliwości sal konferencyjnych The Bridge Wrocław

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących możliwości skorzystania z wybranej przez Ciebie sali konferencyjnej we Wrocławiu z oferty The Bridge odwiedź koniecznie już dzisiaj stronę The Bridge dla biznesu i znajdź ofertę idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena